Suwen büyümeye devam ediyor

Kadın iç giyim perakende markası Suwen Kasım ayında Türkiye ve Kıbrıs’ta açtığı yeni mağazalarla büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin 43 ilinde perakende mağazalarıyla faaliyet gösteren Suwen İzmir’de 12., Bolu ve Kıbrıs’ta 2. mağazasını açtı. 

İrem Hüyük

İç giyimden ev giyime, çoraptan korseye, mayo ve bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar 1.500’e yakın ürün çeşidiyle, farklı yaş ve tarzdaki kadınların her anında yanında olmayı hedefleyen Suwen, Kasım ayında da yeni açtığı mağazalarla büyümeye ve daha fazla tüketiciyle buluşmaya devam etti.

Suwen, Kasım ayında İzmir’deki 12.mağazasını Agora AVM’de açarken Bolu’da 14 Burda AVM’de açtığı 2.mağazasıyla tüketicilerle buluştu. Suwen Kıbrıs’taki 2.mağazasını da Girne’de açtı. Suwen’in toplam mağaza sayısı 160 oldu. 

Geniş mağaza ağıyla birçok kadına ulaşan Suwen’in Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Ali Bolluk şunları söyledi: 

“Geçtiğimiz yıl hızlandırdığımız büyüme hedeflerimizi 2022’de daha da arttırarak, büyüyen perakendecilik operasyonlarımız doğrultusunda yeni açtığımız mağazalarla hem Türkiye’de hem de Kıbrıs’ta giderek daha geniş bir coğrafi alana yayılıyoruz. 

2022’nin başında, tarafsız bir araştırma firmasının yaptığı incelemeye göre kadınların %95’i iç giyim, ev giyim, çorap, plaj giyim, hamile ve lohusa giyimde Suwen’i tavsiye ediyor. Bu talepten yola çıkarak, 2022 yılının başında belirlediğimiz yeni mağaza hedeflerimizi gerçekleştirmek üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz.” 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir