Mavinin 50 Tonu

Hem seksi hem rahat iç giyim markası Victoria's Secret, yaza özel hazırladığı mavi renkli koleksiyon ile göz dolduruyor.

Birbirinden renkli, seksi ve rahat iç giyim ve uyku ürünleriyle öne çıkan Victoria’s Secret, yaza özel hazırladığı mavi renkli koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Sıcak yaz günlerini mavi tonuyla serinleten markada, sutyen, külot ve pijama çeşitleri göz alıcı.

Seksiliği rahatlık ve trendlerle birleştiren Victoria’s Secret, mavilerin hakim olduğu yepyeni bir koleksiyonu moda severlerin beğenisine sundu. Her kadını, içindeki seksi yanı ortaya çıkarmaya teşvik eden koleksiyon, göz alıcı tasarımlarla ve mavi renklerin hakimiyetiyle yazın favorisi olmaya hazır.

 

Kıvrımlı pamuk, narin kuşgözü detaylarının mavilerle buluştuğu koleksiyonda Victoria’s Secret kadınları kendilerine göre mutlaka bir detay keşfedebilir. Koleksiyona ait Sexy Tee sütyenleri, en rahat uyku stillerini veya sıcak yaz akşamlarında kombinleyebileceğiniz büstiyerler ile  kıyafetinizin tamamlayıcı parçası haline getirebilir, bütün dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir