Aşkınızın ilk şahidi

Ariş Pırlanta, aşkınızın şahidi alyanslarda sonsuz seçenek sunuyor. Sade modellerin yanı sıra pırlantalı olan modeller de ışıltısıyla göz kamaştırıyor.

Mücevherin öncü markalarından Ariş Pırlanta, hayatınızın en mutlu gününü birbirinden şık alyans modelleri ile taçlandırıyor. Ariş’in aşk, bağlılık ve mutluluğu simgeleyen pırlantalı alyansları, o özel günü ışıltısıyla daha da görkemli kılmak için hazır. Aşkınızın ilk şahidi alyans modellerinde sonsuz seçeneklerden biri sizin için.

Bir ömür boyu sürecek mutluluğunuza aşkla atılan imza Ariş’in pırlantalı alyansları, klasik ve modern, şık tasarımlarıyla her zevke hitap ediyor. Evliliğin vazgeçilmez sembolü alyans, Ariş Pırlanta’nın usta ellerinde şekillenirken pırlantanın benzersiz ışıltısıyla, hayatınızın en özel gününü taçlandırıyor.

Benzersiz alyans tasarımları

Altın ve pırlantalı alyanslarla en mutlu gününüze ışıltı katan Ariş, benzersiz tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Düz, bombeli, ince, kalın, sarı, rose ve beyaz altın, pırlantalı altın gibi çok çeşitli seçenekleriyle en güzel alyanslar Ariş Pırlanta’da.

Evlenecek çiftlere farklı model alternatifleriyle birlikte çok özel fiyat avantajları da sunan Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan alyans modelleri ile tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ve Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir