İki beden küçültüyor

Yeni İnci, büyük göğüslü kadınların imdadına yetişiyor.  Balensiz ve güçlü kavrama formu ile iki bedene kadar küçülten mucize sütyen aynı zamanda sağlık sorunlarına da iyi geliyor. 

Kaliteli üretim, yenilikçi çizgisi ve konfor sunan tasarımlarıyla dikkat çeken Yeni İnci, her beden ve her tarza uygun ürünler üretmeye devam ediyor. Büyük göğüslü kadınların hem fiziksel hem de sağlık sorunlarına çözüm bulan Yeni İnci, piyasaya sunduğu yeni ürünü ile göğüsleri iki bedene kadar küçültmeyi hedefliyor.

Çamaşır seçiminde zorlanan büyük göğüslü kadınların markanın, balensiz ve güçlü kavrama formlu yeni ürünü ile göğüsleri iki beden küçülürken, sırt ve omuzlardaki yük de azalıyor.

Yüksek yan kolları sayesinde göğsün koltuk altına yayılmasını engelleyen sütyen ayrıca şık ve rahat bir görünüm de sağlıyor. Hem dik gösterme özelliği hem de göğüs ucu izini engelleyen yapısı ile gün boyu konfor sağlıyor. Önden ayarlanabilir askı özelliğiyle de pratiklik sunuyor.

DD cupa kadar geniş beden aralığına sahip 1350 model sütyen, orta bedendeki boşluğu sayesinde de göğse hava aldırıyor. Bu sayede göğüs arasında oluşabilecek pişik ve kızarıklığı da engellemeye yardımcı oluyor.

Ürünün beyaz, siyah ve ten rengi seçeneğiyle sunuluyor.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir