Evidea 50. mağazasını açtı

Yaşam alanlarınıza anlam katan ve eviniz için aradığınız her şeyi tek çatı altında sunan Evidea, Mersin Sayapark AVM’de açılan50. mağazasıyla heyecan verici alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor.

Ev yaşam sektörü markası Evidea, mağaza yatırımlarını aralıksız sürdürerek 50. mağazasına ulaştı. Mersin Sayapark AVM’de açılan Evidea, müşterilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi vaat ediyor.

Evidea’nın 50. mağazası, çalışanları ve tüketicilerin katılımıyla coşkulu bir kutlama ile açıldı. Evidea, Mersin’deki iki mağazasıyla her şeyi tek bir çatı altında sunacak.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyonu ve daha birçok kategoride binlerce ürünle hizmet veren markada açılışa özel de bir kampanya bulunuyor. 22 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında her 1.000 TL alışveriş yapanlara anında 200 TL indirim fırsatı var.

Evidea Marka ve İletişim Müdürü Pelin Ünal, “15 yıldır, mağazalarımız ve e-ticaret sitemiz evidea.com ile Türkiye’nin dört bir yanındaki tüketicilere ayrıcalıklı alışveriş deneyimleri sunma hedefiyle çalışıyoruz. Aynı heyecan ve hedefle mağaza açılışlarımız sürecek. Müşterilerimize evlerini güzelleştirme ve kişiselleştirme konusunda kaliteli ve trend ürünleri uygun fiyatlarla sunmaya devam” diyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir