Coşku dolu festival büyük ilgi gördü

Toçev ve Jade & Brands’in düzenlediği, yeni yıl coşkusunu erkenden yaşatan Christmas Fest, yoğun ilgi gördü. 

Jade&Brands ’den yeni yıl coşkusuna yakışan muhteşem festival Christmas Fest, “her yıl olduğu gibi bu yılda ziyaretçisi ile buluştu. Zorlu Raffles Otel’de gerçekleşen festival, modadan sanata, dekorasyondan kozmetiğe uzanan geniş marka karması ile birbirinden değerli girişimcinin yeni kreasyonlarını aynı çatı altında toplayan bir seçki sundu.

Festivalin ev sahipleri ve Jade & Brands kurucu ortakları Yeşim Yılmaz, Aslı Özdemir ve Tuğba Tosyalı “Bu sene her sene yaptığımızdan daha özel bir festival oldu. Tüm misafirlerimize teşekkür ederiz” dedi. Festivalin yanı sıra, Christmas Brunch sofrasında sanat ve modaya dair derin bakış açısını konu alan sohbetlere ilgi oldukça yoğundu. Hakan Akkaya, Neslihan Torun Kaya, Aslı Şen gibi değerli isimler modaya dair en yeni ve zamansız trendleri ele alırken Zeynep Utku ve Tamer Nakışçı ise günümüz marka ve sanatçı iş birliklerinde yenilikçi deneyimleri aktardılar. 

Alışveriş, müzik ve eğlenceyi ziyaretçileriyle buluşturan festival, her yıl olduğu gibi güzel çocuklarımızın eğitime gönül veren ve TOÇEV ile el ele yürüdü. Davetliler arasında Sibel Vatandost, Ebru Uygun, Kadriye Olgar, Burcu Şendir, Gülay Kamaz, Aslı Şen, Hakan Akkaya, Özlem Yıldız, Gizem Hatipoğlu gibi birbirinden değerli isimler vardı. Konuklar, bu özel günde DJ Doğuş Çabakçor’un muhteşem performansıyla coşkulu anlar yaşadı.


(Soldan Sağa) Aslı Şen, Ayşegül Hotiç, Burcu Şendir, Cihan Şensözlü, Gülay Kamaz, Aslı-Volkan Özdemir, Ebru Uygun, Esin Özbek, Gizem Hatipoğlu-Hülya Albayrak Bayar, Hakan Akkaya, Hülya Albayrak Bayar, Nalan Salur

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir