Zümrüt kışı

Elmas, yakut ve safirle beraber en değerli dört taştan biri sayılan zümrüt, Storks Diamond’un yeni koleksiyondaki tasarımlarıyla mücevher tutkunlarına tam bir ‘zümrüt kışı’ yaşatacak. Birbirinden göz alıcı tasarımlar hem günlük hem de özel günlerde stile son noktayı koyuyor.

Pırlanta ışıltısını kim sevmez… Bir de buna doğada bulunan yeşilin binbir tonuyla bezenen zümrüt asilliği eklenirse… Mücevher modasının her daim kalbinde yer alan zümrüt taşı, hem günlük stile hem de özel günlere uyum sağlayan çarpıcı tasarımlarla Türkiye’nin ilk mücevher markası Storks Diamond vitrininden göz kırpıyor. 

Elmas, yakut ve safirle beraber en değerli dört taştan biri sayılan zümrütü göz alıcı yeşil rengiyle tanıyoruz. Tipik olarak doğada altıgen şeklinde bulunan ve açıktan koyuya birbirinden çekici yeşil tonlarıyla bezenen zümrüt, klasik tektaş ve beştaştan sonra ilk akla gelen mücevher çeşidi… Aşkı ve sadakati temsil ettiğine inanılan zümrüt, kalp çakrası üzerinde en çok etkili olan taş olarak biliniyor. Sahibine öngörü, iyi şans ve gençlik getirdiğine inanılan bu özel taş, günlük mücevherler arasında sıklıkla tercih ediliyor. Mücevher ustası Storks Diamond’ın stil sahibi tasarımlarla buluşturduğu zümrüt taşı, hem özel günlerin çarpıcı tamamlayıcısı, hem de günlük stilin eşsiz bir parçası haline geliyor. 


Nesrin Cavadzade’nin seçimi göz alıcı Storks Diamond zümrüt tasarımlar… 

Geçtiğimiz günlerde Nesrin Cavadzade ile işbirliğini açıklayan Storks Diamond, güzel yıldızla birlikte müzikal tarzda hazırlanan ilk reklam filmiyle adından söz ettiriyor. ‘Işıltın Sarsın Her Yanı’ mottosuyla hazırlanan reklam filminde pırlanta ile tamamlanan zümrüt tasarımlarla kamera karşısına gelen Cavadzade, markanın dinamik ve yenilikçi yüzünü gözler önüne seriyor. 

Türkiye’den dünyaya mücevher ışıltısı 

Kendine has tasarımlarıyla ve çarpıcı dokunuşları ile mücevher trendine yön veren Storks Diamond, uluslararası ölçekte Türk markaları arasında pırlantalı mücevher ihracatında lider konumda… Pırlanta yüzük, kolye, bileklik yanı sıra safir, yakut, zümrüt gibi değerli taşlarla göz alıcı tasarımlar üreten Storks Diamond, özel koleksiyonlar ve kişiye özel üretimde de ön plana çıkıyor. Geniş ürün yelpazesi ile erkek koleksiyonunda da iddiasını sürdüren Storks Diamond, Türkiye’de 30 mağaza ve 150’yi aşkın satış noktasında yer alırken üretiminin büyük bir kısmını 30’a yakın ülkeye ihraç ediyor. 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir