3 dakikada yüzünü şekillendir

İsveçli güzellik teknoloji markası Foreo, patentli Anti-Shock System™ ile geliştirilmiş, ilk FDA onaylı ve anında yüz germe etkisi sağlayan güçlü ve güvenli mikro akım cihazı Bear ile tüm yaşlanma belirtilerine karşı evde bakım lüksü sunuyor.

Bear, yaşlanma karşıtı mikro akım teknolojisi ve T-Sonic masajını bir araya getirerek yüz ve boyundaki 65’den fazla kası çalıştırıp sıkılaştırıyor. Evde profesyonel bakım sağlayan Bear, tüm yüz için sadece 3 dakikada yüz şeklini, sarkmaları ve ince çizgilerle kırışıklıkları iyileştirmeye yardımcı oluyor. Kış aylarına adım atarken bakım rutininizi tamamlayan Bear yalnızca bir hafta içinde derin kırışıklıkları ve ince çizgileri önemli ölçüde iyileştirmeye, cilt sıkılığını ve elastikiyetini artırmaya yardımcı oluyor. 

Cildi daha güçlü ve esnek hale getirmekten sorumlu kolajen ve elastin üretimini artıran mikro akım teknolojisi sayesinde Bear düzenli kullanımda yüzdeki sarkmaları toparlayıp ve cildi sıkılaştırmayı destekliyor. 6 hafta boyunca, haftada 4-5 gün düzenli olarak kullanıldığına maksimum etkisi görülen ve Anti-Shock System teknolojisi ile cildi mikrosaniyeler içinde defalarca tarayarak uygun seviyede mikro akımı sunan Bearmikro akımdan gelen elektriğin cildi çarpma olasılığını ortadan kaldırıyor. 

Farklı cilt direnci, cildin kuruluk veya nem oranına göre Bear , cildin elektriğe karşı direncini saniyede 100 kez taramak ve ölçmek için yenilikçi, ultra akıllı sensörler kullanarak, cilde en uygun şekilde T-Sonic™ titreşimler sunuyor. Mevsimden mevsime, günden güne veya ciltten cilde değişen dirence karşı Bear, T-Sonic™ titreşimler ile cildin ışıltısını arttırmak için nazikçe masaj yapıyor ve yaşlanma karşıtı bakım sağlıyor. Bear , aynı zamanda cildin kan dolaşımını hızlandırıyor, toksinlerin atılmasına yardımcı oluyor. Yüz kaslarının gerginliğini azaltan cihaz böylece daha pürüzsüz, yumuşak ve aydınlık bir cildin anahtarını sunuyor. 

Uzun şarj ömrü ve 2 yıl garantisi ile Bear cildi ve alttaki kasları uyarıyor ve yorgun, yaşlanan cildi canlandırmak için ultra enerji verici bir yüz bakımı sunuyor. 10 farklı mikro akım yoğunluğu ile yüz ve boynun her bölgesi için egzersiz rutinleri ile tercih ettiğiniz bakımı sağlayarak en kısa sürede profesyonel ve etkili bakımı cildinize taşıyor.

Etiketler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir