Yeni süper gücümüz

Sadece kahramanların değil, artık tüm kadınların süper bir gücü var. Flormar’ın yeni maskarası Hero Volume & Curl, en küçük kirpiklerden en uzununa hepsini tek harekette kavrayıp hem hacim veriyor hem de kıvırıyor.

İrem HÜYÜK

Flormar’ın yeni kahramanı ve makyaj severlerin yeni süper gücü Flormar Hero Volume & Curl Mascara, kirpikleri kavrayan, kökten uca saran süpersoft fiber fırçası sayesinde; kısa, uzun, seyrek, gür tüm kirpiklerde süper hacim ve kıvrım etkisi yaratıyor.

Her bir kirpiğe ulaşan, homojen dağılım sağlayan ve Flormar’a özel geliştirilen kum saati formundaki süpersoft fiber fırçası ve farklı boyutlardaki partikül yapısı ve ağırlık hissi oluşturmayan formülü ile Flormar Hero Volume & Curl Mascara, kirpiklerinize uzun ömürlü bir dolgunluk, hacim ve kıvrıklık kazandırarak aradığınız etkiyi yaratıyor.

Paraben, silikon ve parfüm içermeyen Flormar Hero Volume & Curl Mascara, içeriğinde bulunan E vitamini ile kirpikleri güçlendirmeye yardımcı olurken aynı zamanda uygulama kolaylığı da sağlıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir