Mesajınız var: Dünyayı Koru

Tommy Hilfiger, 2021 Kış  Koleksiyonunu tanıttı. Tommy Hilfiger Kadın-Erkek, TommyJeans,  TommyXLardini ve TommyIcons koleksiyonlarının yer aldığı 2021 Kış Koleksiyonu, Amerika’nın ünlü Appalachian dağlarında doğa yürüyüşleri ve keşiflerden ilham alıyor.

Dünyada, lüks giyim, tasarım ve yaşam tarzı ürünleri alanında en tanınmış gruplardan biri olan PVH grup çatısı altındaki Tommy Hilfiger, yeni koleksiyonunu basın ve influencerlardan oluşan misafirlerine seçkin bir davetle tanıttı. Etkinlik, PVH Türkiye, Tommy Hilfiger Kurumsal İletişim ve Kıdemli Pazarlama Müdürü Anita Koncabahar’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Bu yıl, “The Explorer Club” temasıyla gezegenimizin güzelliğini kutlayarak doğaya dönüşe kucak açan koleksiyon, dünyayı koruma mesajı veriyor. ABD’deki ünlü Appalachian dağlarında doğa yürüyüşleri ve keşiflerden ilham alınarak tasarlanan Tommy Hilfiger 2021 Kış Koleksiyonu, açık havada hissedilen aidiyet ve huzur duygusunu benimsiyor. Sürdürülebilir inovasyon, biyolojik bazlı, geri dönüştürülmüş, PU (poliüretan) içermeyen kumaşlar ve tek malzemeden üretilen stillerle koleksiyonda büyük ilerleme kaydediliyor.

Sürüdürlebilirliğe ve geri dönüştürülmüş kumaşlardan tasarımlara odaklanan Tommy Hilfiger, “Her Şeyi Kucaklayan ve Hiçbir Şeyi Boşa Harcamayan” moda yaratma yolculuğunu bu koleksiyonu ile bir kez daha ileriye taşıyor. Tommy Hilfiger, seçkin lisansörleri aracılığıyla gözlük, saat, parfüm, mayo, çorap, küçük deri eşyalar, ev eşyaları ve valiz gibi tamamlayıcı yaşam tarzı ürünleri de sunuyor. Tommy Jeans ürün grubunda kadın ve erkekler için jean ve ayakkabılar, aksesuar ve parfümler yer alıyor. Tommy Hilfiger ve tommy Jeans markaları altında satılan ürünler; Tommy Hilfiger ve Tommy Jeans mağazalarından, seçkin çok katlı mağazalardan ve diğer online kanallardan oluşan geniş bir ağ aracılığıyla ve tr.tommy.com üzerinden dünyanın her yanında markanın tutkunlarına sunuluyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir