Romantizm ve Zarafete Göz Kırpıyor

DeFacto’nun başarılı moda tasarımcısı Nihan Peker ile yaptığı ikinci iş birliğinden doğan yeni koleksiyonu “Nihan Peker X DeFacto” romantizm ve zarafeti temsil eden tasarımları ile göz dolduruyor. Koleksiyon her stile uygun ve günün her anına eşlik eden 20 özel parçadan oluşuyor. 

Nihan Peker X DeFacto koleksiyonundaki her bir parça Nihan Peker’in çarpıcı dokunuşlarıyla hayat buluyor. Mini, midi ve maxi elbiseler; sırt dekolte detayları, fırfır ve payetli tasarımlar, büyük fiyonklar, tüy ve taş aksesuarlarıyla hareketleniyor. Romantik bir ruha sahip olan koleksiyon, piliseli elbiseler, dökümlü kol detayları, trend görünüm sunan pembe, kırmızı blok renk tasarımlarıyla zamansız stillere sesleniyor. Her tarza uygun parçalardan oluşan koleksiyon, geniş kitlelere hitap ediyor.

Çabasız şıklık arayanların vazgeçilmezi olmaya aday Nihan Peker X DeFacto koleksiyonunda kullanılan pembe, sarı, yeşil, kırmızı, turuncu renkleri parçalara enerji katarken premium kumaş kalitesi ise uzun süreli kullanım imkânı sunuyor. Yaklaşan özel günler için çok özel modeller sunan koleksiyon, stilinizle birleşerek kusursuz görünümün anahtarı olacak.

Nihan Peker X DeFacto koleksiyon, 24 Mayıs’ta www.defacto.com online alışveriş sitesinde 27 Mayıs’tan itibaren ise seçili DeFacto mağazalarında moda tutkunları ile buluştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir