Tertemiz bir bakım deneyimi

İçeriğinde hiç bir zararlı kimyasal barındırmayan, tüm aile üyeleri için geliştirilmiş doğal ürünleriyle öne çıkan b-good care, geniş ürün yelpazesini marka yüzü Seda Bakan’ın da katıldığı bir davet ile tanıttı.

Bir marka düşünün hem tüm aile için geniş bir ürün yelpazesi var hem de doğayla barışık ve içinde hiç bir kimyasal barındırmıyor. Aslında onu çoğumuz tanıyoruz. Neşeli yara bantlarını evimizden eksik etmediğimiz b-good care, bünyesindeki geniş ürün yelpazesiyle de kalbimizi fetheden markalardan biri. Odağına doğallık felsefesini alan ve tertemiz, eşsiz bir bakım deneyimi sunan b-good care ürünleri vegan olarak da öne çıkıyor.

Marka yüzü Seda Bakan ile tanıttığı lansmanda ReportMag Türkiye olarak ürünleri yakından inceleme fırsatı bulduk. Her ürün ailesindeki seriyi farklı köşelerde tanıtan markanın dört farklı serisi bulunuyor. Bunlar; b-baby & b-mother, b-skincare, b-dental ve b-sun… Paraben, parafin, parfüm, silikon, SLS & SLES, alkol, gluten ve renklendirici içermiyor. Hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Güçlü antioksidan etkiye sahip kara mürver ekstresi içeren ve patentli ankapsülasyon teknolojisiyle geliştirilen ürünler, hızlı ve derinlemesine etki göstermeye yardımcı olmasıyla öne çıkıyor. Anneler, bebekler, çocuklar ve yetişkinler için dört ayrı kategorideki ürünleriyle b-good care, hayatımıza temiz bir bakım sunmak için eczane raflarında yerini aldı bile..

.

b-good care markasının yüzü, iki çocuk annesi Seda Bakan oldu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir