Bağışıklık sistemine destek

Türkiye'nin inovasyon ödüllü Anadolu propolisi üreticisi BEE'O, Anadolu propolisini çok değerli vitamin ve mineraller ile buluşturdu. C vitamini, D3 vitamini, Çinko ve Anadolu propolisi ile hazırlanan Vitaminli Propolis Shot, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna destek oluyor.

Arıların, bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından toplayarak kovandaki sterilizasyonu sağlamak için oluşturduğu propolis ile hazırlanan vitaminli shot, günlük C vitamini, D3 vitamini ve Çinko ihtiyacının tamamını karşılıyor. Bu değerli mineral ve vitaminler, arıların mucizesi olan propolis ile bir olup gücümüze güç katıyor. 

Her 50 ml’de içeriğinde 500 mg saf propolis, 10 mg Çinko Glukonat, 1000 IU D3 vitamini ve 100 mg C vitamini bulunan ve tek içimlik shot’lar halinde hazırlanan Vitaminli Propolis Shot günlük beslenmemize etkili bir gıda takviyesi olmak için şimdiden güçlü bir aday. 

Propolis Nedir?

Propolis, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı tamamen doğal bir arı ürünüdür. Arılar tarafından kovandaki temiz ortamı sağlamak için kullanılır. Arılar petek gözlerini önce propolis ile kaplar sonra ana arı petek gözüne yumurtasını bırakır. Bu sayede yumurtanın sağlıklı bir şekilde gelişmesi sağlanır. Ayrıca arılar, propolisle sıvanan petek gözlerine balını, polenini, arı sütünü koyar. Böylece arının ürünleri kovanda bozulmadan saklanır.

D Vitamini Nedir?

D vitamini kalsiyum ve fosforun normal emilimine katkıda bulunur. D vitamini; normal kemiklerin, kasların ve dişlerin korunmasını sağlarken, bağışıklık sisteminin fonksiyonlarına da katkıda bulunur.

C Vitamini Nedir?

Suda eriyen bir vitamin olan C vitamini, vücudumuzda üretilmez ve depolanmaz. Bu nedenle günlük diyette vitamin C içeren besinlere yer verilmesi oldukça önemlidir. C vitamini, yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur. Ayrıca vücutta demir emilimini de destekler.

Çinko Nedir?

Çinko, vücudumuzda bulunan birçok enzimin aktivitesinde rol alan bir mineraldir. Vücudumuz için elzem olan bu mineralin yeterli ve dengeli alımı önemlidir. Çinko minerali, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarını desteklerken normal kemiklerin korunmasına da katkıda bulunur. 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir