Miss kokulu bir lansman

Peros, yeni “Soft Konsantre Yumuşatıcı” ve “Doğanın Hediyeleri Sıvı Sabun” serilerini, marka yüzü ve elçisi Esra Erol’un ev sahipliğinde basın, cemiyet ve iş dünyasının katılımıyla gerçekleşen bir etkinlikte tanıttı. “Peros Buradan Geçmisss” temasıyla düzenlenen etkinlikte, tüm mekan ürünlerin formülünde kullanılan rengarenk, çeşit çeşit ve miss gibi çiçeklerle donatıldı.  

Temizlik ürünleri markası Peros, doğanın eşsiz hediyeleri çiçeklerden, doğadaki yağ ve özlerden ilham alarak hazırladığı ürünlerini, marka yüzü ve elçisi olan Esra Erol’un ev sahipliğinde, Six Senses Otel’de tanıttı. “Peros Buradan Geçmiş” temasıyla düzenlenen etkinlik alanı, ürünlerin kokularını aldığı amber çiçeği, gül, lavanta, neroli ve bergamot çiçekleriyle donatıldı. Muhteşem deniz manzarası ve orman havası eşliğinde keyifli bir kahvaltıda buluşan davetliler, uzmanlar tarafından mis kokulu doğal esanslar eşliğinde yapılan masaj ve el bakımıyla rahatlama imkanı buldular.

 

Peros’un büyük beğeni toplayan iki yeni serisinden bahseden Beyaz Kağıt Pazarlama Müdürü Zeynep Kahraman “Pandemiyle birlikte hepimiz hijyene daha fazla önem vermeye başladık ve son iki yıldır ellerimizi hiç olmadığı kadar sık yıkar hale geldik. Kişisel hijyenimiz kadar yaşadığımız alanın temizliğine harcadığımız zaman da arttı. Bu da kullandığımız temizlik malzemelerinde seçiciliği meydana getirdi. Daha doğal, vegan, cilt dostu, çevreci ürünler kullanmaya başladık. İşte bu noktada Peros olarak devreye girdik ve iki yeni ürünümüzü tüketicilerimizle tanıştırdık. “Peros Doğanın Hediyeleri Sıvı Sabun Serisi”, Anadolu’nun bereketli topraklarında yetişen mis kokulu, şifa kaynağı bitkilerden elde edilen doğal yağlarla hazırlandı. Serinin tamamı yüzde 98 doğal içerikli. İçerdiği bitki özlü yağlardan dolayı cildi nemlendirirken ph 5.5 seviyesiyle cildin doğal dengesini de koruyor. “Yeni Peros Soft Konsantre Yumuşatıcı Serisi” ise Avrupa Vejetaryen Birliği tarafından onaylı vegan sertifikasına sahip bir ürün. 12 farklı ve sofistike çiçek kokusunu kombinledik. Ve en önemlisi, bu birbirinden güzel çiçek kokuları, Micro Parfüm Kapsül teknolojisi sayesinde 150 güne kadar sizinle kalıyor” dedi.

Kokuların insan psikolojisini yönlendiren önemli etkenlerden biri olduğuna değinen Kahraman; “Güzel kokular beynimize olumlu sinyaller gönderir; bu nedenle güzel kokan kıyafetler giymek ya da kokusunu sevdiğimiz bir parfüm kullanmak her zaman kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlar. Ayrıca, müthiş bir koku hafızamız var ve güzel kokan hiçbir şeyi unutmuyoruz. Güzel koku, temizlik, rahatlık ve huzur hissi veriyor insana. İşte bu yüzden tüketicilerin ana beklentilerine odaklandık; ürünlerimizin doğallığı kadar güzel ve kalıcı kokusu, olmazsa olmazımızdı” açıklamasında bulundu.

Peros’un yüzü ve marka elçisi olmaktan dolayı mutluluğunu dile getiren Esra Erol ise; “Peros ile yolculuğumuzda bir buçuk yılı tamamladık ama sanki daha uzun süredir birlikteymişiz gibi hissediyorum. Müthiş bir uyum yakaladık. Türkiye’nin en çok satan 2. deterjan markası olmasının yanı sıra, her 10 kişiden 9’unun memnun olduğu bir markanın yüzü olmak hem çok kıymetli hem de büyük sorumluluk. Bu sorumluluğu çok iyi taşıdığıma inanıyorum. Peros’un bilinçli bir tüketici olarak beni ikna etmesinin en büyük sebebi, daha yaşanası bir dünya için doğallığı savunması ve tüketici beklentisini ilk sıraya koyması oldu. Peros Ailesi’nin bir parçası olmaktan son derece mutluyum” dedi. 

Medyanın yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe, Bihter Erol, Eda Erol, Onur Büyüktopçu, Şafak Özbir Akusta, Gamze Keçeli ve Ümit Temurçin gibi iş ve cemiyet hayatının renkli simaları da katıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir