23 Ağustos haftası burç yorumları

Kişisel egoların artacağı, sıra dışı aşkların peşinden koşacağımız bir haftaya giriş yapıyoruz. Astrolog Filiz Özkol bu hafta burçları neler beklediğini kaleme aldı. Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Sürprizlere hazırlıklı olalım

Duygusal konularda gerilimli olduğumuz bir hafta. İsteklerimizi çevremize yansıtırken, kişisel egolarımız gündeme gelecektir. Tartışmamız gereken ortamlarda bulunabiliriz. Gözlemci yönlerimiz ortaya çıkıyor. Aynı anda birçok işi bir arada yapacak ve yorulduğumuzu hissetmeyeceğiz. Flörtçü yapımız körüklenirken, sıra dışı  aşklar peşinde koşacağız. Değişen duygularımız yüzünden çevremize daha sonra aldatıcı gelebiliriz. Bilmediğimiz konuları araştıracağımız bir hafta .

KOÇ

Maddi konularda sürprizler var

Mars ve Merkür çalışma hayatınıza hareket getiriyor. Güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştıracaksınız. Duygularınızda aşırıya kaçan olumsuzluk rüzgarları görülecektir. İnatçı tavırlarınız kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Yapacağınız tek şey sabrınızı ön plana çıkartmak olmalıdır. Huzursuzluğunuzu yenecek ve kendinizi rahatlatacak çalışmalara yönelin. Beklentilerinizde acele etmeden kendinizi ifade etmenin yollarını bulabilirsiniz.

BOĞA

Fırsatları yakalayın

Uranüs geri hareketini yapıyor. Çevrenizi eleştirmezseniz, kariyer ve maddi durumunuz çok daha güçlü olacak. Fırsatları kaçırmayın. Aşk konusunda eğlenceli ortamlar sizi bekliyor. Maddi fırsatlar sizi bırakmayacaktır. Her türlü fırsat ayağınıza gelecektir. Sizin bu güzel fırsatlar için özel bir çaba sarf etmenize gerek kalmayacaktır. Duygusal açıdan kolay tatmin sağlayacaksınız. Bilinçaltı takıntılarınızın sizi olumlu yönlendirmesi, başarınıza doğal bir katkıda bulunabiliyor.

İKİZLER

Kafanız karışıyor

Kariyer evinizde Neptün’den önemli destek alıyorsunuz. Güçlü pozisyonlara gelmeniz için gerekli tüm donelere sahipsiniz. Sadece sabırlı olmalı ve fikir değiştirmemelisiniz. Mars ve Merkür kafanızın karışmasına neden oluyor. Bilinçaltınızı yeniden kurguluyorsunuz.  Kişisel hırslarınızı da ön plana çıkarıyor. Yoğun işlerin sizi kuşattığını görmek, temponuzu arttırmanıza neden olacak. Yoğun program yapmanızda ve kendinizi göstermenizde  fayda var.

YENGEÇ

İnatçı yönleriniz atakta

Enerjinizi daha belirgin bir şekilde kullanıyorsunuz.  Mesleki ilişkileriniz başarılı bir şekilde ortaya koyarken, inatçı yapınızı bir kez daha vurgulayacaksınız. Özellikle iş yaşamınızda yenilikler gerekebilir fakat siz bu olaylara tepkili davranmaktan çok ılımlı yaklaşmalısınız.Bulunduğunuz ortamlarda ön plana çıkma olasılığınız yüksek. Kendinizden emin tavırlarla çevrenizi etkiliyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz dileklerinizin kabul görmesinden mutlu olacaksınız

ASLAN

Uzlaşmak size iyi gelecek

Duygusal veriminizi doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz. Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için iş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmak size iyi gelecek. Ortak davranmanız gereken bir takım çalışmalar içinde olacağınız bir hafta içindesiniz. Başkalarının fırsatlarıyla kendi arzularınızı birleştireceksiniz. Çekişmek yerine uzlaşmayı tercih etmelisiniz. Bu hafta risklere karşı dikkat etmelisiniz. Ertelenen projeler ve ödemelerinizde sürprizler var.

BAŞAK

Oldukça iddialısınız

Beklemeyi bilmediğiniz için birçok iş fırsatlarını kaçırıyorsunuz. Maddi konularla ilgili bilançolarını gözden geçirerek, parasal konularda daha da detaylara inerek stratejiler geliştirebilirsiniz. Yine bugünlerde sosyal ortamlar çerçevesinde yapmak istediğiniz halde gerçekleştiremediğiniz konularla ilgili fırsatlar yakalayacak, yeni ve başarılı organizasyonlar içinde bulunacaksınız. İlişkilerinizde iddialı tavırlar içinde olabilir, mevcut ilişkinizi korumak isteyebilirsiniz.

TERAZİ

Cazibe rüzgarları estiriyorsunuz

Bu hafta Venüs burcunuzda ilerlemeye devam ediyor.. Cazibeniz mükemmel. Çevrenize hakim olmak isteyebilirsiniz. Yakınlarınızla haberleşmek için bazı girişimlerde bulunacaksınız. Her konuda kendinize yetebiliyorsunuz. Dostlarınızın vazgeçemediği bir kişilik haline geliyorsunuz. Hislerinizin sizi yanıltmayacağından emin olduğunuz ve manevi duygularınızın ön plana çıkacağı işler peşindesiniz. Birçok misyon çalışması sizi bekliyor. Kontrolü asla elden bırakmıyorsunuz.

AKREP

Gizli planlar yapıyorsunuz

Gizli, keskin ve yoğun planlar yapıyorsunuz. Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacaksınız. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan zirveye yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Başkalarına çılgın gelen işler size son derece kolay geliyor. Çalışma yaşantınızla ilgili olumlu değişimler yaşayacaksınız. Bu hafta rahatsız edilmek istemeyebilirsiniz.

YAY

Hedeflerinize yaklaşıyorsunuz

İşinize odaklanmak isteyeceksiniz. Ve tüm ortaklaşa konularda akıllıca kararlar vereceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu işbirliklerini gerçekleştireceksiniz. Bitmesi gereken durumlar gündeme gelecektir. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz. Bu ay isteklerinizde önleyemediğiniz tutkuların esiri olabilirsiniz. Hep kendinizi haklı görmeniz, sevdiğiniz kişinin de yaşamını zorlaştırıyor. Gücünüzün farkındasınız. Maddi sürprizler gündemde.

OĞLAK

Detaylar çok önemli

Olayları detayları ile inceleyip sonuç çıkarmaya çalışıyorsunuz. Güçlü sezgilerinize güveniyor ve çevrenizdeki olayları irdelemekten hoşlanıyorsunuz. İşinizle ilgili enerjinizin yükseldiğini görecek ve karşınızdaki kişilere arzuladığınız şekilde karşı durabileceksiniz. Düşüncelerinizin onaylanması ile hedefleriniz belli bir aktiflik kazanacak. İletişiminizi kuvvetlendirecek ve aklınızı ve mantığınızı şansınızla birleştireceksiniz. Hayallerinizin peşinde koşmanız gerekecek.

KOVA

Yaşam hırsınıza dikkat

Gözünüzü korkutmak istemiyoruz fakat ani değişimlere hazır olun. Karşılaştığınız kişilerin sözlerinden ve beden dilinden çok etkileneceksiniz. Yine dostluklarınızda spekülatif olaylara karşı temkinli olmalısınız. Ani aşkların başlangıcı ve bitişi de bu dönemde karşınıza çıkabilir. Özellikle sizi sevindirecek duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Bu dönemdekendinizi herkesten daha çok seveceksiniz. Yaşam hırsınız tavan yapacak. Hayal gücünüzü istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. Arzu ettiklerinizi anında gerçekleştirmek istiyorsunuz.

BALIK

Aşk hayatınız karışıyor

Neptün retro yapıyor. Aşk konusunda dikkatli olmalısınız. Uzun süredir görüştüğünüz dostlarınızla bazı duygusal çekişmeler sonucunda ilişkilerinizi bitirebilirsiniz. Sevdiğiniz bir dostunuzla ayrı ortamlara düşebilir, baba veya çevrenizdek büyüklerden aşkınıza onay alamayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili etkin kişilerle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Yine dostluklarınızda sansasyonel olaylara karşı temkinli olmalısınız. Ani aşkların başlangıcı ve bitişi de bu dönemde karşınıza çıkabilir.

*Foto: Todd Trapani / Unsplash

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir