Yeni tatil arkadaşınız ile tanışın

Tatile çıkarken tüm dolabı bavula sığdırmak isteriz. Çoğunlukla da bavula sığan ama kırışan kıyafetler için ütü bulmaya çalışma ya da yaz sıcağını kumsal yerine ütü başında geçirme fikri bundan alıkoyar. Hem bavulunuzda boş yer kalmasın, hem de kıyafetleriniz ‘jilet’ gibi olsun istiyorsanız buharlı kırışık giderici Russell Hobbs Steam Genie tam size göre…

Son dönemin popüler ev aletleri arasında olan pratik ütüler, kompakt yapılarıyla şüphesiz seyahatlerin de kurtarıcısı. Ütüde inovasyonu bir adım öteye taşıyan Russell Hobbs, sadece alandan kazandıran değil zamandan da kazandıran, üstelik tüm kumaşlarla dost Steam Genie 2’si 1 arada ürününü geliştirdi. Giysilerinizde hızlı bir tazelemeye ihtiyaç duyarsanız buhar fonksiyonu, inatçı kırışıklıkları yola getirmek istiyorsanız ütü fonksiyonu tatil boyunca en pratik yardımcınız olacak.

Yazın son derece hassas ve ince kumaşlara sahip giysilerle doldurduğumuz tatil bavulumuzdaki ütünün de hassas olması önemli. Otellerde kullanılan ütülere ya da kurutemizlemeye güvenmediğiniz noktada sadece 1,5 kg ağırlığındaki Steam Genie devreye giriyor. Kolay taşınabilir ve çok fonksiyonlu ürün, tüm kumaşlara uyum sağlayabiliyor. Sadece 60 saniyede ısınıyor ve giysinin ihtiyacı olan buharı kendisi ayarlıyor. Buhar özelliği 7 dakikadan fazla süre kullanılabilirken, otomatik emniyet kapamasıyla güvenlik endişesi de yaratmıyor.

Sadece ütülemekle kalmıyor, hijyen de sağlıyor

Askıda duran kıyafetleri bile kolaylıkla ütülemeye yardımcı olan Steam Genie 2’si 1 arada, sadece kırışıklıkların değil, bakterilerin de üstesinden gelecek bir teknolojiye sahip. Daha hijyenik giysiler vadeden ürün, sadece 60 saniyede bakterilerin yüzde 99,9’unu yok ediyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir