Yepyeni Bir Hediye Platformu

Türkiye’de bir ilk olan online hediye platformu HediyeSENsin®, sevdiklerinize ya da kendinize iç iyiliği, ruh dinginliği ve beden sağlığını hediye etme imkânı sunuyor. HediyeSENsin®’de konusunda deneyimli profesyonellerin önderliğinde; Kahkaha yogasından Qi Gong’a, Yüz Yogasından Eterik Beden Eğitimi’ne kadar farklı konularda eğitim ve deneyimler bulunuyor.

Pandemiden global ekonomik krize, iklim krizinden çevresel faktörlere kadar dünya artık hiç olmadığı kadar iç huzurumuzu bozuyor. Bu ortamda en çok da iyiliği birbirimizle paylaşmak istemiyor muyuz? 

Türkiye’de ilk olarak uygulanan ve online hediye platformu olarak hayata geçen HediyeSENsin®;bedenimizin, ruhumuzun, zihnimizin içindeki ‘iyi’yi keşfetmeye çağırıyor. Ve bu iyiliği hem kendimize hem de sevdiklerimize hediye etmemize aracılık ediyor. 

HediyeSENsin®, konusunda deneyimli, profesyonel eğitmenler vasıtasıyla zihin-ruh-beden bütünlüğü için eğitim/deneyim hediye paketlerini sevdiklerimizle paylaşmak için bizlere sunuyor.

 

 HediyeSENsin®birçoğumuzun çok istesek de büyük şehirlerin kaosundan dolayı vakit ayırıp gidemediği yoga, şifa terapisi, fiziksel aktivite gibi bize iyi gelen eğitimleri, canlı online birebir bağlantıyla ev konforunda uygulamaya olanak tanıyor. 

Hediyenizi bulma yolculuğunda size yol arkadaşlığı edecek eğitim paketleri arasında şunlar bulunuyor:

Yüz Yogası ve Gua Sha Masajı, Kundalini Yoga, Kahkaha Yogası, Kozmik Şifa Terapisi, Eterik Beden Eğitimi, Bilinçaltı Dili Okuma Çalışması, Tantrik Numeroloji Çalışması, Somatik Yoga,  Qi Gong , Çin Astrolojisi, Feng Shui Danışmanlığı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir