Sağlıklı yaşam dostu

Doğadan ilham alarak formüllerini geliştiren Zade Vital, Marine Kollajen ile cilde kolajen desteği verirken özel bitkisel yağlarıyla güneşin zararlı ışınlarına karşı bariyer görevini üstleniyor.

Zade Vital, yaz aylarında dış faktörlerden dolayı cildin maruz kaldığı olumsuz etkilere karşı özel formüller sunarak, her gün cilt sağlığınıza gereken özeni göstermenize yardımcı oluyor.

Yaz döneminin gelmesiyle beraber kuvvetlenen UVB ışınları, cildin kollajen oluşumunun azalmasında rol oynayarak, erken yaşlanma belirtileri ve ince kırışıklıklar gibi bir çok cilt probleminin  ortaya çıkmasına neden oluyor. Doğadan ilham alarak formüllerini geliştiren Zade Vital, Marine Kollajen ile cilde kollajen desteği veriyor, özel bitkisel yağlarıyla ise güneşin zararlı ışınlarına karşı bariyer görevi görüyor.

Marine Kollajen ile Cildinizi İçeriden Destekleyin  

Zade Vital Marine Kollajen, yaz döneminde de bakım tutkunlarının vazgeçilmez desteği olarak karşımıza çıkıyor. Cilt, yaz döneminde güneş ışınlarına maruziyet gibi olumsuz dış faktörlerden daha fazla etkileniyor. Uzmanlar tarafından güneş ışığı ile maruziyet sonrası ciltte oluşan hasarlara karşı, beslenme şeklinin koruyucu olabileceği ve destekleyici gıdalarla cilt sağlığının desteklenebileceği belirtiliyor.

Denizden gelen güzelliği ciltlere yansıtan özgün seri, kapsül, içime hazır sıvı flakon ve toz saşe olmak üzere üç farklı formda cilde sinerjik bir etki sağlıyor.

Marine Kollajen, olumsuz iç ve dış faktörelere karşı koruma desteği veriyor. Özgün formül, cilt ile uyumlu balık kollajenine ek olarak hyaluronik asit, c vitamini, çinko, biotin, kavundan elde edilen süperoksit dismutaz, elastin, üzüm çekirdeği ekstresi ve flavonoidler gibi özel içeriklerle de destekleniyor. Marine Kollajen’in içime hazır sıvı flakon ya da saşe formundan 2 ay süreyle kullanımı öneriliyor.


Zade Vital, soğuk sıkım yağlarıyla cilt için de sağlık ve şifa kaynağı

Susam Yağı ile Güneşe Karşı Doğal Koruma

Yüzyıllardır cildi desteklemek için kullanılan susam yağı, içeriğindeki güç E vitamini ve linoleik asidin etkisiyle cildi nemlendiriyor aynı zamanda da cilt tabakasını korumaya yardımcı oluyor. Doğal bir formül olarak soğuk sıkım yöntemiyle geliştirilen Zade Vital Susam Yağı, doğal korumasıyla, güneşin zararlı ışınlarını geride bırakmanızı destekliyor. Güneş lekeleri gibi problemlerde de tercih edilen ürün, günün her anında kurtarıcı bakım sırrınız olarak ön plana çıkıyor.

Yoğun Güneş Maruziyetinden Sonra Sarı Kantaron Yağı

Sarı Kantaron Yağının cilt üzerindeki olumlu etkileri uzun yıllardır bilinmektedir. Zade Vital Sarı kantaron yağı, kantaron bitkisinden maserasyon yöntemi ile elde ediliyor. Özellikle yaz döneminde yoğun güneş maruziyetinin ardından, güneş battıktan sonra cildin onarımını desteklemek üzere öneriliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir