Sephora Beauty Masters seçildi

Bu yıl 12’ncisi düzenlenen Sephora Beauty Masters, YSL sponsorluğunda gerçekleşti. Finalist 8 makeup artistin yarıştığı ve YSL Beauty görünümleri tasarladığı yarışmada birinciliği Esra Uçak kazandı.

Sephora’nın önde gelen makyaj artistlerinin yeteneklerini sergilediği yarışmanın bu yıl kazananı Esra Uçar oldu. İkinciliğe Gizem Aktaş sahip olurken, üçüncü ise Seda Parlak olduFinalinin sunuculuğunu Ece Sükan üstlendi. Jüri koltuğunda L’Oréal Türkiye Lüks Divizyon Genel Müdürü Ufuk Batur, Sephora Türkiye Pazarlama Direktörü Ayça Kaya, Makyaj Sanatçısı ve Eğitmen Murat Akbulut ve Rachel araz, Didem Soydan ile tasarımcı Şansım adalı vardı.

12 yıldır makyaj sanatçılarının, makyaj yetkinliklerini ve yaratıcılıklarını geliştirmeye olanak sağlayan dünya çapında özel bir program olan Sephora Beauty Masters’ın finalinde yarışan 8 finalistin yarışma makyajları en cool, etkileyici YSL Beauty görünümlerinden oluştu. Sephora Beauty Masters projesi, Eylül ayında, çok özel bir sanat etkinliği ile startını vermişti. 30 yarışmacı ile çıkılan bu yolda Sephora ve YSL Beauty’nin güçlü iş birliği ve vizyonu ile makyaj artistlerinde çeşitli eğitimler verildi ve aktiviteler gerçekleştirildi. Ara elemeler sonrası belirlenen 16 yarı finalist ardından 8 finalistin yarıştığı programda finalin kazananı belli oldu. Birbirinden yetenekli 8 makyaj artistin birincilik için yarıştığı ve bütün yeteneklerini sergilediği Sephora Beauty Masters heyecanı önümüzdeki sene de devam edecek. 


Sephora Beauty Masters sunuculuğunu Ece Sükan yaptı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir