MP yeni modellerini tanıttı

Bünyesinde MP ve MPOne markalarını barındıran Pames A.Ş., geçtiğimiz günlerde son koleksiyonunu bir basın davetiyle tanıtı. Basın, influencer ve ünlü isimlerin katıldığı lansmanda, beyaz sneaker’lar bir workshop ile grafitilerle süslendi.

MP ve MPONE markası yaş veya cinsiyet gibi kavramlardan ziyade doğumdan başlayarak yaşam boyunca rahatlıkla  giyebileceğiniz ayakkabılar üretiyor. Bottan sandalette, terlikten çizmeye ve deri koleksiyonlarına kadar her çeşit ayakkabı alternatifi sunuyor. Ayakkabı tasarımları ve model çeşitliliği ile global markalarla yarışacak kadar iyi ve güçlü koleksiyonlar üretiyor. Sektörde modayı belirliyor. 

Markada ayrıca tamamen çocukların dünyasını yansıtan çocuklara özel MPONE markası bulunuyor. 2023 yaz moda renklerin de beyaz ve siyah vazgeçilmez olmak üzere, bej , açık kahve, pudra olive ve rose gibi renkler ön planda yer alıyor. Bu yıl sneakers ayakkabılar grubu ağırlıkta olacak. Ayrıca markanın sosyal sorumluluk alanında da etkin olduğunu belirtelim. Pames A.Ş “Türkiye’de Ayakkabısız Çoçuk Kalmasın” projesi ile her yıl yurt genelinde binlerce ayakkabı, bot ve çizmeyi ihtiyaç sahibi çocuklarla buluşturuyor.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir