Evde mezoterapi!

Güzellik dünyasında keşifler, yenilikler, son teknolojik ürünler peşi sıra çıkıyor. Ünlü İtalyan markası Love Cosmedical şimdi Türkiye’de. Ve bomba gibi bir ürün ile güzellik tutkunlarıyla buluşmaya hazır. Güzelliğinize yenilik getiren Love Cosmedical, Neofound Serum ile tüm cilt tiplerine uygun, evde kendi kendinize mezoterapinizi uygulaması yapma lüksünü ve kolaylığını sunuyor.

Tüm cilt tiplerine uygun olan bu hafif jel serum, içerdiği hyaluronik asit, peptitler, amino asitler ve antioksidanlar sayesinde yaşlanma karşıtı bakım sağlıyor ve cildi aydınlatıyor. Ayrıca doğal kökenli yağlar ile cildin nemli kalma süresini uzatıyor ve cildinizi makyaja hazırlıyor. 

“Love Cosmedical Güzelliğinize Yenilik Getiriyor!”

Love Cosmedical, cildinizi daha önce hiç olmadığı kadar pürüzsüzleştirmek, aydınlatmak ve sıkılaştırmak için tasarlanmış yepyeni bir formül olan Neofoud Serum’u sunar. Neofound’ un tüm aktifleriyle dolu, cildinizin ihtiyaç duyduğunu bilmediği sihirdir.

NEOFOUND SERUM ile Cilt Yenileme Kombinasyonu: Dört Adımda Cilt Yenileme

1-Antioksidan etki, 2-Yaşlılık Karşıtı Etki, 3-Sıkılaştırıcı Etki, 4-Cilt Bariyer Güçlendirici.

1) ANTİOKSİDAN ETKİ

Serbest radikallerin sebep olduğu hasarları azaltarak, oksidatif bozulmaya karşı savaşır.

Antioksidan etkisiyle, erken yaşlanma ve güneşin neden olduğu lekeleri azaltarak cildi korur.

Sonuç olarak homojen ve parlak bir cilt tonu sağlar.

2) YAŞLILIK KARŞITI ETKİ

‘Gençlik kolajeni’ olarak bilinen Tip 3 Kolajen üretimini artırarak, kolajen sentezinin oluşumunu sağlar. 

Çizgileri ve kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur ve oluşabilecek yaşlanma belirtilerine karşı koruma sağlar.

3) SIKILAŞTIRICI ETKİ

Dokuya sıkılık ve esneklik sağlayan, epidermisin daha derin katmanlarına nüfuz edebilen, düşük molekül ağırlıklı hyaluronik asit ince kırışıklıkları azaltır.

Ayrıca Hekzapeptit, mimik çizgilerinin görünümünü azaltmaya yardımcıdır.

4) CİLT BARİYER GÜÇLENDİRİCİ

İçerdiği yüksek molekül ağırlıklı hyaluronik asit, su molekülleri ile etkileşerek, derinin bariyer özelliğini iyileştirir ve böylece cildin su kaybını azaltır.

Bu etki, amino asitlerle birlikte, cildin doğal nemlendirici etkenlerinin korunmasına katkıda bulunur.

Doğal yağlar ve skualen ise, cildi nemlendirir, pürüzsüzleştirir ve cilt dokusunu iyileştirir.

NEOFOUND SERUM Etkin İçerikleri 

Niasinamid (B3 Vitamin): bu güçlü antioksidan, ince çizgi ve kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur, cildi aydınlatır ve daha homojen bir cilt tonu görünümünü destekler. 

Resveratrol: cilt tonunu aydınlatan, ince çizgilerinin ve kırışıklarının görünümünü azaltan bir antioksidan etkiye sahiptir. 

Hyaluronik Asit: yüksek ve düşük molekül ağırlıklı hyaluronik asitler, cildi besler ve cildin nem kaybını engeller. Daha dolgun ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Kırışıklıkların görünümünü azaltır. 

Asetil Hekzapeptit: ince çizgi ve kırışıklıkları hedefleyerek, mimik kırışıklıklarına karşı bakım sağlar, cildin sıkılaşmasını destekler.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir