2023’de şans ve bereket sizinle olsun!

Altın ve değerli taşları ustalıkla harmanlayarak modern, minimal, yalın ve etkileyici takılar yaratan Ayşe Rodoslu, yeni yılda hem kendine hem sevdiklerine hediye seçmek isteyenlere öneriler sunuyor.

Tasarımcının ikonik ‘Nar’ koleksiyonundan yakut taşlarla bezenmiş nar kolye, nar şans kolye ve yüzük bereketi temsil ediyor. Yakut taşlarla süslü bohem küpe tasarımı sallantılı ve taşlı modelleriyle dikkat çekiyor. 

Taşıyan kişiyi nazardan koruyacağına inanılan muska, iyi şans getirmesi niyetiyle, Ayşe Rodoslu koleksiyonunda kolye ve küpe tasarımlarında hayat buluyor. Altın zincir yada deri kullanılan kolyeler, pırlanta, zümrüt, safir ve yakut taşlarla işleniyor, küçük sallantılı küpe formlarıyla bütünleşiyor. ‘Muska’ koleksiyonunda içine nazar duası yazılan muskalardan esinlenen tasarımcı, kolyelerin arka yüzlerine isteğe göre dua, dilek ya da isim yazarak tasarımları kişiselleştiriyor. Ay ve yıldızları bir arada tasvir eden uzun zincirli ‘Gökyüzü’ kolyeler ise pırlanta ve safir taşlarla göz alıyor. 

Tasarımcının yeni yıl seçkisi www.ayserodoslu.com‘da mücevher tutkunlarıyla buluşuyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir