Aşk bir kutuya sığar mı?

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken tüm çiftleri tatlı bir hediye telaşı sardı. Reis’in ismini felsefesinden alan özel koleksiyonu “Ubuntu”, sadeliğin göz alıcı parlaklığını özgünlükle yansıtan tasarımlarını sevgisini tam anlamıyla hissettirmek isteyenler için sunuyor. Üstelik özel kutusu Reis La Vie En Rose ile…

Şubat’ın ilk özel günü olan 14 Şubat için de geri sayım başladı. Çiftler şu sıralar partnerlerinin zevkine uygun bir hediye arayışında… İşte Reis’in “Sade ol, kendin ol” mottosuyla hazırladığı “Ubuntu” koleksiyonu da Sevgililer Günü’nde hedefi tam on ikiden vuruyor.

Koleksiyon, felsefesini adını da taşıdığı “Ubuntu”dan alıyor. “Ben, biz olduğumuz zaman benim” temeline dayanan Ubuntu anlayışının özünü “Biz olabilmek” kavramı oluşturuyor. Gücünü hikayesinden alan Reis’in bu özgün koleksiyonu, taşıdığı çizgilerle mottosunu sürekli hatırlatarak taze tutuyor. Sade ve zamansız parçaların bir araya geldiği Ubuntu, özellikle 14 Şubat’ta abartısız, çarpıcı, sade ve zarafet dolu tasarımlarıyla göz kamaştırmaya hazırlanıyor.

Reis’in Sevgililer Günü için bir de sürprizi var. 14 Şubat haftasında yapılan tüm alışverişlerde tasarımlar, Reis La Vie En Rose kutusu içinde sunuluyor.

20 parçalık Ubuntu koleksiyonunun tamamını keşfe çıkmak isteyenler, Reis mağazalarında ve Reis online mağazasında buluşuyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir