Emily in Paris’in mücevherleri Türkiye’den

Emily in Paris. (L to R) Lily Collins as Emily, Lucas Bravo as Gabriel in episode 308 of Emily in Paris. Cr. Courtesy of Netflix © 2022

Tasarımcı Ece Şirin’in markası Bee Goddess, tüm dünyada 4 kıtada gösterilecek olan Emily in Paris dizisinde başrol oyuncusunun stilini tamamlıyor.

Dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess’ın eşsiz tasarımları, bu kez Emily In Paris dizisinde ışıldayarak bir kez daha kadın kahramanın gücünü vurguluyor. Daha önce Cinderella filminin başrolü Camilla Caballo ile hayallerinin peşinden koşan kadının gücünü kutlayan Bee Goddess mücevherleri, Emily In Paris dizisi ile global işbirliklerine bir yenisini daha ekledi.

4 kıtada gösterilecek olan Emily In Paris dizisinde bir Türk tasarımcısı

Hollywood’un ünlü kostüm tasarımcılarının radarına ilk defa Cinderella filminde Camilla Caballo için tasarladığı koleksiyon ile giren Ece Şirin, Emily In Paris dizisi için de özel bir davet ile 30 özel tasarımdan oluşan bir koleksiyon hazırladı. Bu koleksiyondaki tüm tasarımlar kendi gücünü ve ışığını üzerinde taşıyan kadınların hikayesini güçlendiren tılsımlar olarak öne çıkıyor.

Markanın kurucusu ve tasarımcısı Ece Şirin, kadını güçlendiren marka felsefesi ve evrensel tılsım mücevher tasarımları ile kendi destanını yazmak üzere, kahramanlık yolculuğuna çıkmış, kendine inanan ve hayallerinin peşinden giden tüm kadınları kendi ışığını keşfetmeye davet ediyor.

Emily, modern zamanların güçlü kadın karakterini en iyi yansıtan kahramanlardan biri. Dizide güçlü temalar olarak ortaya çıkan bireysel ifadenin, sevginin, bilgeliğin ve cesaretin sembollerini bir araya getiren tılsımlı mücevherler tüm kadınları yeni maceralara davet ediyor.

Tılsımlı Keşifler

Bee Goddess’ın tılsım mücevherleri, tanrıça mitinden ve sihrinden esinlenerek modern kadının içindeki ışığı yansıtmak üzere tasarlandı. Ece Şirin’in tâbiriyle, “Bu mücevherler, içinizdeki gücü yaşamınıza aktarabilmeniz için birer tılsım anahtar. Işıldaki ki tüm evren senin ışığınla ışıldasın!” Emily In Paris dizisinde yer alan tılsım mücevherler, bu sembolik birliği güçlü bir şekilde ifade ediyor.

Emily’nin Mücevher Kutusu

Starlight koleksiyonumuzdan Venüs Yıldızı ve Sirius Yıldızı mücevherleri, kendi yolculuğunda parlayan kadın kahramanın ışığını güçlendiriyor.

Çağlar boyunca gezginlerin, maceracıların yolunu aydınlatmış, onlara yol göstermiş olan yıldızlar, en yüce potansiyelimizi gerçekleştirmek üzere yaşam yolculuğumuzda bizi hayallerimize ulaştıracak sihirli işaretler olarak parlamaya devam ediyor.

Emily In Paris’e özel hazırlanan koleksiyonda Bee Goddess’ın en sevilen özgün tasarımları yer alıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir