Pandora ile her anı kutla!

Pandora, en özel ve unutulmaz zamanlara zarif mücevherleriyle eşlik ediyor. Mezuniyet, düğün, doğum günü, yıldönümleri, yeni bir iş veya aileye yeni bir üyenin katılması… Sen de ışıltılı anlarını Pandora ile kutla!

Pandora hem kendini hem de sevdiklerini mutlu etmenin en zarif yolunu sunuyor. Hayatının en özel anlarında kusursuz bir eşlikçi olan Pandora ile doyasıya kutla ve ışılda! En yakın arkadaşına, kardeşine, sevgiline ya da kendine… Yıllardır beklediğin bir an, seni mutlulukla şaşırtan bir an ya da gurur dolu bir an…Neyi ya da kimi kutlamak istiyorsan, tümünde Pandora en güzel mücevherleriyle yanında.

Pandora, en yeni tasarımlarıyla hayatının en özel anları için muhteşem hediye alternatifleri sunuyor. Açık pembe renkli fiyonga sarılı açılır Hediye Kutusu Sallantılı Charm “Doğum Günün Kutlu Olsun” yazısıyla sevgini ortaya çıkarıyor. İki renkli çift Düğün Zili Sallantılı Charm, düğün günü anılarını sonsuzda dek yaşatacak. Mezuniyetin en anlamlı tebrik hediyesi için “Sıkı çalışma karşılığını verir” sloganıyla işlenmiş el yapımı 14 ayar altın kaplama Mezuniyet Kepi Sallantılı Charm ya da açık mavi, ön tarafında “2023” yazan kalbin tepesindeki püsküllü kep ile bezenmiş Mavi 2023 Mezuniyet Kalp Charm…

Her biri kutlanmaya değer anlar için özenle hazırlandı. En anlamlı ve renkli charm’larla stilini tamamla. Pandora ile kendi kutlama hikayeni anlat.

Marka aynı zamanda sürdürülebilir bir dünya için attığı adımlarla da dikkat çekiyor. Kısaca özetleyelim:

– Pandora, 2025 itibarıyla %100 geri dönüştürülmüş metallere yönelerek karbon ayak izi, su kullanımı ve diğer olumsuz çevresel etkileri azaltmayı ve tedarik zincirinin tüm aşamalarında, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor. Üretim merkezlerinde %100 yenilenebilir enerjiye geçen şirket, mücevher üretiminde kullanılan metalleri 2025 yılında tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edecek.

– Pandora, sürdürülebilir metal kullanımında bir adım daha atarak, 2021 yılının başında İngiltere’de tamamen laboratuvar ürünü elmaslardan oluşan “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Bu koleksiyonla birlikte Pandora, mücevherlerinde laboratuvar yapımı elmas kullanmaya başlamış olacak.

– Sürdürülebilirlik çerçevesinde, Birleşmiş Milletler İş Dünyası ve İnsan Haklarına Dair Rehber İlkelerini göz önünde bulundurarak, insan haklarına saygılı, kapsayıcı ve çeşitliliğin ön planda tutulduğu bir şirket kültürünü benimsiyor.

– UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir