Manifest Et, Gerçek Olsun

Puma’nın yeni Lucky Charms Koleksiyonu, ilham aldığı “iyi düşün, iyi hisset” akımıyla şansı ayaklarımıza getiriyor. Carina Street Charms Kadın Sneaker ve Cassia Via Charms Kadın Sneaker modelleri, koleksiyonun favori modellerinden…

Kaliteli bir yaşam için “iyi düşün, iyi hisset” akımı, son yıllarda hayatımızda oldukça büyük bir yer edindi. Üzerimizde taşıdığımız doğal taşların, sembollerin uğur, enerji ve huzur getirdiğine duyduğumuz inanç, aynı zamanda yepyeni ve renkli bir estetik anlayışının da kapılarını araladı. Puma’nın yeni Lucky Charms Koleksiyonu işte bu akımdan ilham alıyor.

#Manifest: Şans Ayağıma Gelsin söylemiyle çıkış yapan Lucky Charms Koleksiyonu’nda, Carina Street Charms Kadın Sneaker ve Cassia Via Charms Kadın Sneaker modelleri özellikle ön plana çıkıyor. Bu modellerde yer alan özel “love” ve “yonca” gibi simgeler, her adımda şansı ayağınıza getiriyor.

Sokak giyiminden ilham alan bir tasarıma sahip olan Carina Street Charms Kadın Sneaker, hafif yükseltilmiş platformlu tabanıyla dikkat çekiyor. Her yaştan kadınlar için olduğu gibi, tüm gençlerin günlük giyimi için mükemmel bir tercih olan sneaker, beyaz ve siyah renk alternatifiyle tüm kombinleri en şık şekilde tamamlıyor. Bu ayakkabıları asıl özel yapan detay ise, bağcık delikleri üzerinde yer alan ve taşıyan kişiye şans getirdiğine inanılan sevimli metal “charm” detayları. Softfoam+ özelliği sayesinde rahatlığı ön planda tutan bu ayakkabı, kolay giyim özelliğiyle de üstün konfor sağlıyor. Ayakkabının ekstra kalın topuk dolgusu, yumuşak yastıklama desteği sunuyor. Carina Street Charms Kadın Sneaker modeli, aynı zamanda çevreyi ve yarınlara daha iyi bir gelecek bırakmayı da önemsiyor: Ayakkabının üst kısmı, en az %20 oranında geri dönüştürülmüş malzeme içeriyor.

Cassia Via Charms Kadın Sneaker ise konfor ve stili ön plana çıkaran, kalın bir silüete sahip bir model olarak karşımıza çıkıyor. Siyah ve beyaz renk seçeneği bulunan model, uğur getirdiğine inanılan “charm” detayları ile tüm bakışları üzerinde topluyor. Rahatlığa önem veren tüm kadınların tercihi olan bu sneaker, konforlu bir yürüyüş deneyimi sunuyor. Softfoam+ özelliği sayesinde rahatlığı ön planda tutan bu ayakkabı, kolay giyim özelliğiyle de üstün konfor sağlıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir