Aşk ile başlayan hikaye

Kadınların kirpiklerini gür ve sağlıklı istemeleri, memnun kaldıkları ürünlere sadakat geliştirmeleri ve aşkla bu bağlılığı sürdürmelerinden yola çıkılarak geliştirilen RevitaLash Kirpik Serumu artık Türkiye’de… Dünyaca ünlü isimlerin kullandığı serumun ülkemizde de geniş bir kullanıcı kitlesi var.

Dünyanın önde gelen kirpik bakım ürünü RevitaLash Advenced Eyelash Conditioner’ın üreticisi RevitaLash Cosmetics, tüketicilerin kirpik serumu denildiğinde ilk sıralarında yer alan serumuyla fenomen olmayı sürdürüyor. Bir süre öncesine kadar yurt dışından temin edilen RevitaLash kirpik serumu, artık Türkiye’den de temin edilebiliyor. Hekimler tarafından yönetilen, en değerli güzellik varlıklarınızın doğal güzelliğini ve sağlığını iyileştirmeyi, tazelemeyi ve geliştirmeyi amaçlayan ödüllü, konusunda uzman kirpik, kaş ve saç ürünleri markası RevitaLash Cosmetics, hipoalerjenik klinik testlerden de başarıyla çıkmış bir ürün. Paraben, ftalat içermiyor, tahriş etmiyor, kokusuz, glutensiz ve hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

NE İŞE YARIYOR, KİMLER İÇİN UYGUN?

-Kuru, kırılan ve narin kirpikler

-Donuk, cansız kirpikler 

-İlaç tüketimi, çevresel faktörler, aşırı işlem veya kirpik uzantıları yaptırmak nedeniyle erken yaşlanmış, hasarlı kirpikler için geliştirilmiş ve uygulanabiliyor.

 Etkin Bileşenler

BioPeptin ComplexÆ: Peptit, biyotin, lipit ve Pantenol bakımından zengin yeşil çay özü içeren tescilli teknolojisi ile kirpikleri kırılmalara karşı korurken besler, güçlendiriyor ve yumuşatıyor

 Ginseng ve Swertia Japonica Bitkisi: Yoğun antioksidan ve B Vitamini içeren bu bitkilerin özleri kirpikleri korur ve canlandırıyor

Saw Palmetto: Yoğun yağ asitleri ve bitki sterolleri içeren bu bitki sayesinde kirpikleri besler ve parlaklık verir o Aminoasitler ve B Vitaminleri: Kirpikleri güçlendirmeye, pürüzsüzleştirmeye ve yapılandırmaya yardımcı oluyor

RevitaLash®️ Advanced Eyelash Conditioner – Kirpik Serumu Nasıl Uygulanır?

1. Adım Makyajınızı ve kalıntılarını temizleyin. Unutmayın; yağ bazlı makyaj çıkarıcı ve temizleyiciler, kirpikleriniz ile kirpik besleyici serum arasında engel oluşturabilecek ince bir tabaka bırakabilir. Bu nedenle kalıntıları da iyice yıkamak önemlidir. 

2. Adım İnce bir RevitaLash® Advanced Kirpik Besleyici Serum tabakasını doğrudan kirpiklerinize, kirpik çizgisinin yukarısına uygulayın. Günde bir defadan fazla uygulanmasına gerek duyulmamaktadır. Ek güzellik ürünlerini uygulamadan önce tamamen kurumasını bekleyin. 

3. Adım En iyi sonuçları almak için her gün uygulayın.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir