Zıtlıkların birleşimi

Acqua di Parma’nın sınırlı sayıdaki yeni parfümü Arancia La Spugnatura Limited Edition, portakalın tazeliği ile vanilyanın çekici yumuşaklığının kesiştiği, zıtlıkların birleşimi olan mükemmel bir koku deneyimi sunuyor.

Mükemmellik, zanaatkarlık ve İtalyan stilinin küresel simgesi Acqua di Parma’nın mirasından ilham alan ve markanın DNA’sına sadık kalan Arancia La Spugnatura Limited Edition ile kokusal deneyim şaşırtıcı acı-tatlı bir senfoniye dönüşüyor. Parfüm, İtalya’da sayılı zanaatkar tarafından uygulanan ve sadece bergamot meyvelerinin en değerli özünü elde etmek için kullanılan antik ekstraksiyon yöntemi La Spugnatura ile canlı, çok yönlü nadir ve değerli narenciye özüne kavuşuyor. Parfüm çağdaş yorumlu farklı kokusunu Sicilya’nın portakal şehri Ribera’nın ünlü meyvesi Arancia Vaniglia’dan alıyor. Portakalın tazeliği ile vanilyanın çekici yumuşaklığının kesiştiği, zıtlıkların birleşimi olan mükemmel bir koklama deneyimi anlamına gelen Arancia Vaniglia, şaşırtıcı kokusunu parfümde gözler önüne seriyor.

Eşsiz silaj yöntemi iksiri farklı kılıyor

İtalya’da doğan, narenciye özünün tamamen el ile çıkarılmasını gerektiren, geleneksel ve büyüleyici süngerleme tekniği La Spugnatura, Arancia La Spugnatura’ya hayat veriyor. Eşsiz silaj yöntemi iksiri farklı kılıyor. Tecrübeli zanaatkarların, cavatore adlı kaşık ile kabuğu posadan ayırması ve portakal kabuğundaki zengin narenciye özünü deniz süngerleriyle toplayarak toprak çömleklere aktardığı teknik ile yaklaşık 100 kg meyveden sadece 300 gram esans elde ediliyor.

İtalyan güneşinin muhteşem görkemi gibi şaşırtıcı

Formülünün ayırt edici derinliği ve zenginliğinin maksimumda ifade edildiği Arancia La Spugnatura, neşeli, ışıltılı ve kucaklayıcı. İtalyan güneşinin muhteşem görkemi gibi şaşırtıcı. Narenciyelerin tazeliğini, yumuşaklık ve kesinlik zıtlığında birleştiren Arancia Vaniglia gibi narenciye notalarının ilk ortaya çıkışı; sarı mandalina ile acı bademin acı-tatlı bir dokunuş katan kontrastına benzer zıtlıkta. Karabiberin doku ve parlaklık kattığı, usta parfümör François Demachy’in yarattığı kompozisyon, şaşırtıcı bir koku deneyimi sunan zıtlıklar dengesinde.

Şişe zanaatkarlıkta parfümü aratmıyor

Blu Mediterraneo koleksiyonunu bünyesinde barındıran yoğun mavi rengiyle öne çıkan parfümün porselen şişesi, zanaatkarlıkta parfümü aratmıyor. Kalıplamadan pişirilmesine, sırlamadan boyamaya kadar el işçiliği ile birçok kez tekrarlanan süreçten geçen şişe, parfüm içeriği ile uyumlu olacak şekilde beyaz, parlak turuncu ve altın motiflerle elle süsleniyor. Acqua di Parma için özel olarak geliştirilmiş benzersiz bir öğütme tekniğiyle üretilen mavi porselen kapaklı şişenin, çıkarılabilir vidalı bir pompası bulunuyor. Şişe etiketi, mermer ocaklarından elde edilen tozlarla hayat bulurken, porselen şişeyle uyumlu ikonik silindirik kutu, özel bir mavi tonda ayarlanmış FSC sertifikalı kağıttan üretiliyor.

Beymen İstinyePark, Beymen Vadi İstanbul, Beymen Zorlu, Beymen Ankara Armada, Beymen İzmir Hilltown, Beymen.com satış noktalarında parfüm tutkunlarının beğenisine sunulan Arancia La Spugnatura Limited Edition’ın satış fiyatı (100 ML) 4.080 TL.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir