Zenginleştirilmiş formülüyle hedefe odaklanıyor

Cilt bakımında uzmanlaşmış lider markalardan olan WOO Skin Expert Academy, son teknolojileri kullanarak bilimsel araştırmalarla desteklenen ürünler sunmaya devam ediyor. Cildin doğal yapısını anlayarak, etkili ve güvenilir çözümler sunmayı hedefleyen marka, özenle seçilmiş bileşenlerle formüle edilen ürünleriyle dikkat çekiyor.

Face Cream Rich, zengin içeriğiyle cildiniz için eksiksiz bir bakım sunuyor. İçerdiği Centella Asiatica ve Macadamia yağı, cildi derinlemesine besleyerek nemlendirirken, Hyaluronik Asit ve güçlü antioksidanlar ise cilt tarafından hızla emilerek kuruluk ve tahrişi azaltmaya yardımcı oluyor. Ayrıca, SPF 30 ile UVA-UVB güneş koruması sağlayarak güneş kremi kullanma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Face Cream Rich’in x5 etkisiyle sunulan yoğun nemlendirme, güneş koruması, canlandırıcı etki, yaşlanma karşıtı bakım ve cilt bariyerini güçlendirme özellikleri, cildinizin ihtiyacı olan her şeyi tek bir kutuda sunuyor. Macadamia Yağı özü, derinlemesine nem sağlayarak cildinizi canlandırırken, antioksidanlarla zenginleştirilmiş formülü cilt tonunu eşitlemeye ve kuruluk ile tahrişi azaltmaya yardımcı oluyor.

Çay Ağacı Özü, ciltteki radikalleri nötralize ederek akneye neden olan iltihaplanmayı önlüyor ve dış etkenlerden kaynaklanan tahrişleri azaltıyor. Ayrıca, elastikiyeti arttırarak yaşlanma karşıtı bir etki sağlıyor. Face Cream Rich, Centella Asiatica ve Hyaluronik Asit ile güçlü bir nemlendirme sağlayarak hücrelere nemi hapsederken, lipid bariyerini koruyor ve cilt elastikiyetini arttırıyor.

Face Cream Rich, zengin içeriğiyle bir cildin ihtiyacı olan tüm çözümleri tek bir üründe sunuyor.

*Tüm ürünler parabensiz, alkolsüz, vegan, kokusuz ve hayvan deneylerine karşı sertifikalara sahiptir.*

WOO Skin Expert Academy Face Cream Rich: 549,90 TL

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir