7 -14 Haziran Burç Yorumları

7-14 Haziran haftasında burçları neler bekliyor Asrolog Filiz Özkol yorumladı. Burcunuzu okumadan yeni haftaya başlamayın.

Yeni başlangıçlar

Eski ve geçmişte yaşanan birçok olayı bir film gibi görerek artık eski duyguların geride kaldığını düşünmeye başlayacaksınız. Tutulma ile birlikte yeni düşüncelerin paralelinde sizi destekleyen olaylar ufkunuzu genişletecek. Yaratıcılığınız çok iyi kullanacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Ev almak istiyorsak bu dönemin avantajlarınızı doğru bir şekilde kullanmalıyız. Devletlerarası konular, kurumsal iletişimlerde yaşanacak pürüzler ortaya çıkacaktır.

KOÇ:

İşinizi gözden geçirmelisiniz

Bu hafta iş konusunda gerilemeler var. Durum değerlendirmesi yapmalı ve kendi olanaklarınızı ve ihtiyaçlarınızı asgariye indirmelisiniz. Bugünlerde her şeyi yeniden gözden geçirmek için uygun. Finans evinizle ilgili birçok fırsatı yakalayacak ve paranızı zekice değerlendireceksiniz. Karşınıza birçok fırsat alternatifleri çıkacak. Enerjinizi doğru kullanacağınız anları seçeceksiniz. Bu hafta aşktan çok para ve aile önem kazanacak. Yeni kararlar alabilirsiniz.

BOĞA

Hata yapmaya açıksınız

Venüs ve mars iletişim evinizde ilerliyor. Hata yapmaya karşı hala risk altındasınız. Acele etmeyin.  Ayrıca bu sıralar spora daha ağırlık verin. Bu hafta ailenizle ortak aktivitelere katılacaksınız. Çocukları olanlar; onların sorunlarına köklü çözümler bulacaklar. Bazılarınız çocuklarının eğitimiyle ilgili önemli kararlar alacaklar. Yakın çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin enerjisinden faydalanabilirsiniz. Fakat ısrarcı tutum izlememeye çalışın, aksi taktirde aranızda sorunlar çıkabilir.

İKİZLER

Hedefleriniz önemli

Parasal açıdan önemli ve parlak bir dönemdesiniz. İş konusunda hedeflerinizi büyük bir hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacaktır. Kariyerinizi geliştirmek için önemli fırsatlarınız var. Kariyerinizi yükseltme çabası içindesiniz. Maaş artışları ve terfiler sizi bekliyor. Bu sürprizlere hazırlıklı olun. Risk size yakışıyor ve bu atılımlardan alınızın akıyla sıyrılıyorsunuz. Bu hafta aşk kapınızda.

YENGEÇ:

Denetim duygunuz artıyor

Hedefleriniz ile ilgili planlarınızda değişimleri yapabilirsiniz. Yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Çalışkanlığınızla ve disiplinli yapınızla göz dolduracaksınız. Başarı size geç fakat kalıcı bir şekilde gelecek. Sürprizlere hazırlıklı olun. Aşk hayatınızda oldukça mutlu görünüyorsunuz.

ASLAN:

Başarılarınızla övünebilirsiniz

Bu hafta öfkenizi denetlemek sizin için bir hayli zor olacak. Yönetici gezgeniniz Güneş ve Merkür retrosu sizi yoruyor. Yakıcı duygulardan etkilenmemeniz konusunda dikkatli olmalısınız. Aile büyüklerinizden ve sizden üstün kişilerden destek almanız sizi hırslandıracaktır. Çok şey başarmak istiyorsunuz. Tüm bunlar için gerekeli cesarete ve sabra sahip olmanıza rağmen, güneş sizi sıcaklığıyla saracak ve bazen kendi enerjinizden kendinizi yakabilecek duruma gelebilirsiniz.

BAŞAK:

Para konusunda şanslısınız

Bu hafta maddi konular ön planda olacak.  Aile ve sevdikleriniz önemli fakat, başarı size daha cazip gelecek. Maddi kaygılarınız, çevre ile olan ilişkilerinizde karmaşık duygular yaşamanıza neden olabilir. İletişim konusundaki yeteneklerinizi başarılı bir şekilde sergileyeceksiniz. İşinize yükselmek istiyorsanız, doğru insanlarla birlikte olacaksınız. Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Tanışacağınız kişilerin çevreleri önemli.

TERAZİ

Çevrenizi dengeleyeceksiniz

Bu hafta kariyeriniz oldukça yüksek seyrediyor. Maddi durumunuz mükemmel olmasına rağmen, Merkür’ün geri hareketi temponuzu düşürebilir. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir veçevrenizintepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. İnsanları idare etme konusunda becerinizi göstermek zorundasınız. Çevrenizdeki  yanlış kişilerin dengesiz davranışları canınızı sıkabilir.

AKREP:

Duygusal aşklar ön planda

Duygusal tatmin sağlayacağınız aşklarınız gündemi meşgul edecek. Özellikle iş yerinizde bu tür olayların sansasyon yaratacağını bilmelisiniz. Kariyerinizle bağdaşan özel ilişkiler yaşayabilirsiniz. Bu hafta maddi açıdan her şey iyi görünmesine karşın, para konusunda yaşayacağınız ertelenmeleri göz ardı etmelisiniz. Kendinizde yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız.

YAY:

Hatalarınızı görüyorsunuz

Bu hafta geçmişe dönerek eski hatalarınızı gözden geçireceksiniz. Parasal konular bu ay çok önemli olacak. Bu konuyla kendiniz ilgilenecek ve bu şansı hiç kimseye vermek istemeyeceksiniz. Hayal gücünüzü, istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. Pratik davranışlarınızla birçok kişinin önüne geçebilirsiniz. Bu nedenle de kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Özellikle  öfkenize hakim olmayı başarmak zorundasınız. Güven arıyorsunuz.

OĞLAK:

Para kazanmada iddialısınız

Maddi açıdan parlak bir hafta içinde olacaksınız. Para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. İstekleriniz konusunda gerçekçi olmalısınız. Satürn, ütopik değil mantıklıdır. Kişisel isteklerinizle ilgili konularda özveride bulunmanız gerekebilir. Size bir katkı getirecek her türlü koşulu defalarca gözden geçirmek zorundasınız. Satürn, yapacağınız işleri kurallar dahilinde kullanmanızı ister.

KOVA:

Sorumluluklar ön planda

İş potansiyelinizdeki sorumluluk artışı karşısında bocalayabilirsiniz. Genel ve özel yaşantınız belli bir düzeyde kalacak. Sizi sıkan konular karşısında umutsuzluğa kapılmak yerine üzerine giderek, pes etmemelisiniz. Bilinçaltınızda yatan gerçeklerin ne olduğunu bulmalısınız. Bunun için yalnızlığa ihtiyacınız olacak. Yine bu dönemde her türlü riskten ve spekülasyondan uzak kalmalısınız. Yaratıcılığınızın kısıtlandığını hissedeceğiniz bir hafta. Denenmemiş işlere yönelmelisiniz.

BALIK

Ailenizle ilgileneceksiniz

Bu hafta ailenizin sorunlarına çok daha fazla önem vereceksiniz. Kardeşler veya dargın olduğunuz komşularınızla barışabilirsiniz. Uzaklarda yaşayan ve kan bağı olduğunuz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz bir akrabanızdan haber alabilirsiniz. Bazı konular kendiliğinden çözülecek. Yaşamdan birçok şey bekliyorsunuz. Düşüncelerinden yararlanabileceğiniz dostluklar kuracak ve bu konuda müthiş bir iletişim içinde olacaksınız. Aşkta sakin bir dönem bitiyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir