21 Kasım Haftası Burç Yorumları

Astrolog Filiz Özkol, 21 Kasım haftasının burç yorumlarını kaleme aldı.

Enerjimizi dengelemeliyiz

Duygularımızı uç noktalarda yaşayacağız. Öfkemizi denetim altında tutmalı ve enerjimizi sportif aktivitelere yönlendirmeliyiz. Birçoğumuzun nedensiz sıkıntıları olacak. Olaylara daha da duygusal ve sezgisel bakacağız. Bilinçaltındaki düşüncelerimizin bize baskı yapmasına izin vermemeliyiz. Çok özel dostlarımızın yardımlarına ihtiyaç duyabiliriz. Birçoğumuz, psikologların kapısını aşındırabilir. Bazılarımız da olaylara tepki gösterebilir.

KOÇ

Çelişkiler söz konusu

Bu hafta Mars retrosundan etkileniyorsunuz.  Fakat her anlamda olumlu bir dönem olacağını bilmelisiniz. Mars iletişim evinizde sizi etkiliyor. Bu arada aile sorunlarınız ve onlarla ilgili bir hareketlenme söz konusu olacak ve sanki ikiye bölüneceksiniz. Yapabileceğiniz işleri planlamalısınız. Yoksa kariyerinizle aile arasında sıkışmak sizi yoracaktır. Romantizm ve duygusal ilişkilerinizi sosyal yaşamınızla birleştireceksiniz.

BOĞA

Sezgiler önemli

Sezgileriniz  çok önemli. İş yerinizdeki yorucu çalışmalarınız nedeniyle oluşan stresli anlarınızda, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşın. Size o an için çözümsüz gibi görünen işlerinizin aslında o kadar karmaşık olmadığını görecek ve çıkış yollarını çok kolay bulacaksınız. Kariyer yolunda attığınız adımlar, ilerisi için sağlam yapı taşlarını oluşturacak. Para, eşinizin desteği sayesinde  gelecektir. Bu hafta ayrıca başkalarının paralarını yönetme konusunda da başarılı olacaksınız

İKİZLER

Acele etmeyin

Bu hafta Mars retrosu devam ediyor. İş ilişkilerini kapsayan bazı görüşmelerinizde pürüzler çıkabilir, beklemediğiniz gelişmeler sizi mutsuz edebilir. Bu dönemde şans oyunlarıyla ilgili konulardan uzak kalın. Maddi konularda bazı gecikmeler ve aksilikler olabilir. Mümkün olduğu kadar mantığınız doğrultusunda sakinliğinizi ön plana çıkararak beklemede kalın. Bazı eski aşklar ve dostlarınızla ilginç karşılaşmalar yaşayacaksınız. Bu hafta diz ağrılarınıza dikkat!

YENGEÇ

Hatalara açıksınız

Mars’ın gerilemesinde işinizdeki hatalara açık olacağınız ve iş durumunuzu yeniden gözden geçirmenizde yarar olacağını hatırlatırım. Her şeye rağmen oldukça kazançlı bir hafta olduğunu bilmelisiniz. Enerjinizi doğru kullanırsanız, öfkenizin ve sabırsızlığın üstesinden geleceksiniz. Yine bu dönem cazibe yıldızı burcunuzda ilerlerken eski cesaretiniz gelecek. Sosyal yaşamınız genişleyeceği için karşılaşacağınız önemli  fırsatlar olacaktır.

ASLAN

Harcamalarınıza dikkat

Bu hafta  maddi durumunuz iyi olacak. Çok fazla para harcamanız gerekebilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşıyorsunuz. Bazılarınız yaşama daha duygusal bakacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacaksınız. Çevrenizde gizemli bir hava estirecek, toplumsal kariyerinizi mistik olaylarla bağdaştırabileceksiniz. İsteklerinizi yumuşak bir şekilde karşı tarafa sunacak ve kabul göreceksiniz.

BAŞAK

Duygularınızı abartmayın

Bu hafta  maddi konular önemli olmayacak gibi görünse de beklemediğiniz bir fırsatın kapınıza gelmesi sizin için sürpriz olacak. Maddi açıdan değişim olmaması sizin için oldukça memnun edici olacak. En azından kendinizi yormayacak ve mevcut durumunuzu koruyacağınız  için en azında hırslı şekilde hareket etmeyeceksiniz. En önemlisi duygusal yaşantınızda abartılardan uzak kalmalısınız. Duygularınıza kapılmadan ve olayları akılcı bir şekilde değerlendirmelisiniz.

TERAZİ

Sabırlı olmalısınız

Bu hafta kariyeriniz ve aileniz arasında mekik dokuyacaksınız. Geri giden Mars, enerjinizi dengeleyerek kullanmanız konusunda size küçük  hatırlatmalar verecektir. Cesur ve mücadelen kaçmayan işler sizi aynı zamanda başarının kucağına götürürken tahammülsüz de yapıyor. Özellikle iş konusunda başkalarının fikirleriyle hareket etmek istemiyorsunuz. Bu durum canınızın sıkılmasına neden olacaktır. Aşkın size sunacağı maddesel katkıları da gözardı etmemelisiniz.

AKREP

Aklınız karışık

Aşk hayatınızda mutlu olacağınız bir haftadasınız. Aşkı bildiğiniz gibi yaşayıp kendi istekleriniz doğrultusunda davranacaksınız. Kalbiniz boşsa, birçok kişinin dikkatini çekeceksiniz fakat yine de bildiğinizi okuyacaksınız. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır. Fakat kıskançlık duygularınızın da sizi saracağını düşünerek, bu tür zararlı duygulardan kendinizi korumaya çalışmalısınız.

YAY

Sosyal yönünüz artıyor

Bazılarınız aşkı ve kariyeri bir arada yaşayacaksınız. Katılacağınız sosyal aktivitelerdeki hoş sohbetlerinizin iş hayatınıza katkısı olacak ve beklediğiniz birçok teklif bu tür toplantılarda karşınıza çıkacak. Retro karşıt Mars sizi  ilişkilerinizde karmaşık etkiliyor. İyimser yönlerinizi kullanarak amacınıza kolayca ulaşacaksınız. Bu hafta  her yerde aşkın karşınıza çıkması veya aşkın sizi sürekli takip etmesinden hiç rahatsız olmayacaksınız. Entelektüel yönleriniz ortaya çıkaracak.

OĞLAK

Aklınıza güveniyorsunuz

Bu hafta daha çok kendinizle ilgileneceksiniz. Güven duygusunun, maddi olanaklarla paralel geliştiğini bildiğiniz için bu konuda farklı düşüncelere sahipsiniz. Hem para harcamayı seviyor hem de yatırımlarınızı yönlendirmek ve paranızı çoğaltmak için çalışmak istiyorsunuz. Sadece kendinize güvenerek, size katkıda bulunmak isteyenleri kibarca geri çevireceksiniz. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Enerjinizi doğru kullanmak istiyorsunuz. 

KOVA

Pratik ve hızlısınız

İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Bu kişiler, kalabalık ortamlarda ve eğlence dünyasında tanışacağınız kişiler olacaktır. Finans konularında size fikirler verecekler, akılcı ve mantıklı yaklaşımları ilginizi çekecektir. Onlarla ortak aktiviteler gerçekleştireceksiniz. Bu hafta kendi kaderinizi kendiniz belirleyeceksiniz. Geciken terfileriniz de bu dönem açılacaktır.

BALIK

Israrcı olmayın

İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yakın çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin enerjisinden faydalanabilirsiniz. Fakat ısrarcı tutum izlememeye çalışın, aksi takdirde aranızda sorunlar olabilir. Hafta  boyunca elde ettiğiniz kazançlarla ilgili yeni ve olumlu gelişmeler gündeme gelecek. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmayacak ve iç disiplininizin bozulmasına izin vermeyeceksiniz. 

Foto: Kristopher Roller (Unsplash)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir