İkonik bakım daha da büyüdü

‘Photoshop’ efektiyle dünyada büyük beğeni toplayan İsviçre hücresel kozmetiğin sevilen ürünü Valmont Prime Renewing Pack maske, yeni bir deneyim için daha büyük kavanozda tutkunlarının beğenisine sunuldu.

Valmont Ceo’su Sophie Van Guillion’un “Elmaslar bir kızın en iyi arkadaşı olduğu gibi, Prime Renewing Pack de her kadının mücevheridir” diyor. Haksız da sayılmaz, çünkü photoshop efekti sunan bu maske çıktığı ilk günden bu yana her iki dakikada bir adet satışıyla kendi rekorunun üzerine çıkıyor. İsviçre hücresel kozmetiğinin baş tacı olan Prime Renewing Pack, yıllardır süregelen bir başarıya sahip; bu mutluluk veren kavanozdan tüm dünyaya tam 38 yıllık bir ışıltı yayılıyor. Marka bu büyük başarısına karşılık, maskenin yeni ve daha büyük bir formatıyla, tutkunlarına yeni bir aşk kavanozu sunuyor. Valmont’un parlak ve ikonik bakımı, daha yüksek bir deneyim için cömert boyutuyla kullanım için hazır.

 “Photoshop” efektiyle dünya çapında alkış toplayan bu maskeye, sevenleri yeni bir ad verdi: Happy Mask, ilk kullanımdan itibaren  rekor sürede cilt pürüzsüzleştirmeye, cildi daha ışıltılı yapmaya ve doğal güzelliği adeta sihirle ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. Bu maske, dinlendirici bir uykuyla dolu bir gecenin ardından uyanmak gibi yorgunluğu silip atmaya destek veriyor.

 Yeni Prime Renewing Pack, güzel bir cilt için sınır tanımayanlara cazip bir öneriyle geliyor; dünyanın en çok satan bakım kremi, önceki 50 ml’lik kavanoz yerine 75 ml’lik yeni bir kavanoz ile daha büyük ve daha cömert ve her zamanki kadar gerçek.

NELER YAPIYOR GÖZ ATALIM

– Prime Renewing Pack, Valmont’un tüm cilt bakımı gücünü alarak çok adımlı bakımda kullanıyor.

– Kremsi dokusu tüm cilt tiplerine ve her türlü kullanıma uyum sağlıyor. Sağlıklı cildin güzelliğini anında ortaya çıkarmak için bir baz veya günlük dengeleyici bir maske olarak ya da ara sıra ciltte anında  ışıltı efekti için kullanılabiliyor.

Günlük, hızlı, dengeleyici bir bakımda: Yüze ve boyuna 3-5 dakika ince bir tabaka halinde uygulayın, ardından fazlalığı yumuşak, nemli bir bezle silin.

Günlük, bakım olarak: Sabahları, güzellik kreminden önce bezelye büyüklüğünde bir miktarı yüzünüze ve boynunuza uygulayın.

Nadiren, özel ışıltı bakımı olarak: 20 dakika boyunca yüzünüze ve boynunuza kalın bir tabaka halinde uygulayın, ardından masaj yapın ve fazlalığı nemli bir bez ile alın.

WOW ETKİSİ

 Prime Renewing Pack, güzelliğin “tek” ifşası olan WOW etkisi. Binlerce ışıkla parlar: çizgileri siler, cildi aydınlatıyor ve yumuşatıyor, kırışıklıkları ve yorgunluğu gideriyor, cildin dokusunu yumuşatıyor ve parlak ve ışıltılı bir his bırakıyor. Birkaç dakika içinde, harika bir gece uykusuyla eş değerde sonuçları veriyor.

AKTİF İÇERİKLER

Stres önleyici ve yorgunluk giderici maske, Hücresel Prime Kompleksi (Üçlü DNA, RNA lipozomu, Peptit Kokteyli) Cilde kapsamlı yaşlanma karşıtı ve kırışıklık karşıtı özelliklerini sunuyor.

Titanyum dioksit: Cildin parlaklığını artırıyor. Hidrolipidik filmi yeniden dengeliyor.

Mentil laktat: Canlandıran, tonlandıran ve enerji veren tazeleyici içerik

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir