Smokinde Edwards imzası

İngiliz tarzını yansıtan özel tasarım ve kumaşları, kaliteli dikim ile buluşturan Edwards smokinler, şıklığından ödün vermeyen erkeklerin tercihi oluyor. 

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte resmi törenler, balolar ve mezuniyet törenleri gibi birçok davet, birbirinden şık misafirleri ağırlayacak. Erkek giyimin premium markalarından olan Edwards’ın, özel kalıplarla hazırlanan smokinleri, öz güvenli ve güçlü tasarımıyla elit erkeklerin ilk tercihi olacak.

Zamansız çizgisini dünyanın en özel kumaş üreticileri arasında yer alan Loro Piana, Reda, Vitale Barberis Canonico, Fratelli Tallia di Delfino gibi premium kumaşlarla buluşturan markada sıcak günlerin kurtarıcısı hafif keten kumaşlar da dikkat çekiyor.

Smokinin olmazsa olmaz detaylarından saten kaplı ceket yakaları, pantolonların yanlarında uzanan siyah saten şeritler, cep ağızları ve düğmeler markanın smokin koleksiyonunun dikkat çeken detayları arasında yer alıyor. Klasiğin yanı sıra daha sade görünüm için hazırlanan smokin çeşitleri ise Edwards’ın özel günler için sunduğu ürünler arasında bulunuyor. Edwards’ın smokin koleksiyonu özel kalıbı ile farklı vücut yapılarına mükemmel bir uyum sağlayarak hareket özgürlüğü sunuyor. Ayrıca özel dikim hizmetiyle her tarza uygun smokinler sunarak, centilmenlerin beğenisini kazanıyor.

Erkek giyim ürünlerinde dünyanın en iyi kumaşlarının kusursuz işçilikle buluştuğu giyim ve aksesuar ürünleri, Edwards mağazalarında ve www.edwards.com.tr‘de centilmenlerin beğenisine sunuluyor. Kişiselleştirilmiş giyimden vazgeçmeyenler ise markanın özel dikim hizmeti ile ayrıcalıklı bir deneyimle buluşuyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir