Kusursuz kirpikler için: RevitaLash

RevitaLash Advenced ile Biopeptin Campex Revitalash Advenced kirpik bakımında ezberleri bozuyor.

Her Anneler Günü, annelerimize olan sevgimizi ve takdirimizi ifade etmek için eşsiz bir fırsattır. Bu özel günü, annenizin doğal güzelliğini öne çıkaran ve her bakışında sonsuz sevgiyi yansıtan bir hediye ile kutlayın. “Kusursuz Kirpikler için En Gözde Koleksiyon”, her annenin içindeki ışıltıyı dışa vurmasını sağlayacak.

Göz kamaştırıcı kirpikler için aranan her şeyi bu sette bulabilirsiniz. Sınırlı sayıda üretilen bu set, markanın simgesi hâline gelen RevitaLash® Advanced kirpik bakım serumu ve iki adet seyahat boyu makyaj ürünü zarif bir hediye kutusunda sunuluyor. Bu özel set, sadece bir adet büyük boy kirpik bakım serumu fiyatına üstelik.

RevitaLash® Advanced ile BioPeptin Complex® RevitaLash® Advanced, kirpik bakımında ezberleri bozuyor. BioPeptin Complex® teknolojisi, peptitler, biotin, lipitler ve panthenol açısından zengin yeşil çay özü ile zenginleştirilmiş. Bu formül, kirpikleri derinlemesine besliyor. Kırılma ve kırılganlığa karşı koruma sağlamaya yardımcı oluyor. Kirpikleri güçlendirirken aynı zamanda daha dolgun ve sağlıklı bir görünüme

İletişim Formu 1
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
destek veriyor.

Double Ended Volume Set – Çift Başlıklı Siyah Maskara ve İndigo Mavisi Primer:

– Primer: Mineral Tint ile Derinlik Katıcı İndigo Mavisi göz makyajınızı bir adım öteye taşıyor. Derinlik katıcı indigo mavisi tonu ile gözleri aydınlatıyor ve maskaranın etkisini maksimize ediyor. Bu primer, kirpiklere hacim kazandırırken aynı zamanda maskaranın uygulanmasını da kolaylaştırıyor.

– Maskara: Biotin & Soft Flex Polimerleri ile Siyah Maskara, kirpiklere istenilen hacmi ve uzunluğu kolaylıkla kazandırmaya olanak tanıyor. Yapılandırıcı formülü ile her uygulamada kirpikleri besleyip güçlendiriyor. Böylece her seferinde daha etkileyici bir bakışa sahip olmanıza destek veriyor.

Double Ended Hi-Def Brow Gel – Çift Başlıklı Mineral Tint Kaş Sabitleyici ile Doğal Görünüm

Hi-Def Brow Gel, ince ve seyrek kaşları doldurarak doğal bir görünüm sunuyor. Açık ve koyu kahve tonlarının bulunduğu çift renkli başlığının yardımıyla kaşlara derinlik ve boyut kazandırıyor. Gün boyu kalıcı, etkili bir şekillendirme sağlıyor.

Setin İçindekiler:

RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner – Kirpik Bakım Serumu – 3.5 ml

Double-Ended Volume Set – Çift Başlıklı Maskara – Siyah Maskara ve Primer – 5.0 ml

Double-Ended Hi-Def Brow Gel – Renkli Çift Başlıklı Kaş Sabitleyici Jeli-  Açık Kahve & Koyu Kahve – 5.0 ml

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir