Break Free kampanyasıyla kurallar yıkılıyor

Maybelline New York, Watsons iş birliğiyle hayata geçen, makyajın renkli ve eğlenceli dünyasını sunan yeni “Break Free” kampanyasıyla limitlerini zorla, cesur yaşa diyor. Çarpıcı olmanın ve içinden geldiği gibi yaşamanın altını çizen Maybelline New York X Watsons, Break Free ile tüm kadınlara “Kurallarını yık, Kendini özgür bırak!” mesajını veriyor. 

Yenilikçi ve güçlü ürünleriyle makyaj trendlerine yön veren Maybelline New York ve makyajın adresi Watsons, “Break Free” isimli yeni kampanyası ile makyaj dünyasında kuralları yeniden yazıyor. Kendini özgür bırakan ve limitlerini zorlayan kadınlar, “Break Free” ile makyajda kendi tarzını yansıtıyor.

Çok sevilen ürünler, “Break Free” kampanyasında indirimli fiyatlarla sunuluyor.

4 yıldır devam eden Maybelline New York ve Watsons iş birliğiyle hayata geçen, makyajın kurallarını yeniden yazan ve kadınları cesaretlendiren kampanya kapsamında, çok sevilen ürünler indirimli fiyatlarla makyaj tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Tüm ayı kapsayacak haftalık fırsatlar; Watsons mağazaları, watsons.com.tr ve Watsons Mobil Uygulaması’nda müşterileri bekliyor. Aynı zamanda Watsons Card ile 350 TL ve üzeri Maybelline New York alışverişi yapanlar, hediye çekilişine katılma hakkı elde ediyor. Break Free kampanyası, çekilişle 3 kişiye Dyson Airwrap Saç Şekillendirici kazandırırken, tüketiciler kampanya kapsamında birçok hediyeye de sahip olma fırsatı yakalıyor. Aynı zamanda Break Free sürprizleri öğrencileri kampüslerde bekliyor! Üniversitelerin açılışı ile seçili kampüslerde Maybelline New York X Watsons Break Free sürprizleri, öğrencilerin ilk günlerinde yanında oluyor.

Kuralları yıkan makyaj ürünleriyle kendini özgür bırak!

Maybelline New York X Watsons’ın “Break Free” kampanyasının bir parçası olanlar, tüm dünyada satış rekorları kıran, lanse edildiği günden bu yana 10 milyondan fazla satılan Lash Sensational Sky High Maskara ile kirpiklerini gökyüzüne uzatıyor. Lash Sensational Sky High Maskara kirpiklerde limitsiz uzun görünüm, aileye yeni katılan Lash Sensational Sky High Kozmik Siyah Maskara ise daha yoğun ve siyah bir görünüm sunuyor.

Ruj dünyasında dengeleri değiştiren, yeme-içme ve bulaşmaya dayanıklı, kuruluk hissi bırakmadan mat bitiş sunan Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj ve bir ilki gerçekleştirerek 16 saate kadar** kalıcı etki ve süper parlaklığı aynı anda güzellik tutkunlarıyla buluşturan Super Stay Vinyl Ink Likit Parlak Ruj, dudaklarda limitleri zorluyor. 

Özel formülüyle gözlerde 36 saate kadar*** kalıcı dövme etkisi sunan Tattoo Liner Jel Göz Kalemi, suya karşı dayanıklı, bulaşma yapmayan formülüyle “Break Free” diyen kadınların gözdesi oluyor. 

Cilde nefes aldıran hafif dokusuyla Maybelline New York Super Stay Active Wear Fondöten, hayatınızın en hareketli anlarında bile süper kalıcılık sunuyor. Instant Eraser Kapatıcı, yüksek kapatıcılık sunan formülü ile kapanmayacağını düşündüğünüz inatçı cilt kusurlarını ve göz çevresindeki yorgunluk izlerini örtüyor, cilt tonunu eşitleyerek mükemmel bir görünüm kazandırıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir