Kiko’dan limitli yeni seri

Kiko Milano’nun çok sevilen 3D Hydra Lipgloss serisine 6 yeni renkten oluşan Limited Edition serisi eklendi.

İtalya’nın bir numaralı makyaj markası Kiko Milano, en sevilen ve en çok satan ürünlerinden “3D Hydra Lipgloss” dudak parlatıcısını 6 yeni renkten oluşan “Limited Edition” serisi ile taçlandırıyor.

Pembeden bakıra göz kamaştırıcı renklerden oluşan yeni 3D Hydra Lipgloss Limited Edition, dudakları daha yumuşak, daha parlak ve daha dolgun, ışıl ışıl bir görünüme kavuşturuyor. Efsane dudak parlatıcısı 3D Hydra Lipgloss, Limited Edition serisindeki yeni renkleri ile beraber şeffaf ve parlaktan, metalik ve yoğun pigmentliye 36 tonda geniş renk yelpazesi ile adeta bir renk şöleni yaşatıyor.

8 saate varan nemlendirme etkisi…

Çarkı felek meyvesi özü yağı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde dudakları nemlendiren 3D Hydra Lipgloss, 8 saate kadar dayanıklılığı kanıtlanmış nemlendirme etkisi ile devrim yaratıyor. Dudaklara anında hacim veren 3 boyut efekti ile dolgun bir görünüm yaratan parlatıcı, dudakların ana hatlarını belirginleştiriyor . Işık dolu, inci gibi ışıldayan olağanüstü bir parlaklık sağlayan lip gloss, yumuşak, pürüzsüz ve yapışkan olmayan yapısı ile dikkat çekiyor.

Kiko Milano’nun ikonik ürünlerinden biri olan 3D Hydra Lipgloss, özel olarak tasarlanmış şişesi ve 6 yeni süper trendy renge sahip Limited Edition serisi ile makyaj severlerin kalplerini fethedecek. 3D Hydra Lipgloss Limited Edition serisi diğer 3D Hydra Lipgloss renk seçenekleri ile birlikte tüm Kiko Milano mağazaları, ve www.kikomilano.com.tr’de satışa sunuluyor.

İşte 3D Hydra Lipgloss Limited Edition serisinin büyüleyici renkleri

o ROZY GLARES

o TIMELESS ROSE

o CHARMING COPPER

o ENCHANTING ROSEWOOD

o MARVELLOUS MAUVE

o DISRUPTIVE BROWN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir