Sinoz’dan yepyeni bir ürün daha

Sinoz Kozmetik yepyeni ürünü Pure Cica Tiger Grass Ton Eşitleyici Kızarıklık Karşıtı Onarıcı Bakım Kremi ile anında kusursuzluğu vaat ediyor.

İsmini, içeriğinde bulunan ve yüzyıllardır doğal bir iyileştirici olarak kullanılan efsanevi bitki Centella Asiatica, diğer adıyla Kaplan Otu bitkisinden alan Pure Cica Tiger Grass, cilt tonunu kusursuz şekilde eşitlemeye destek verirken ciltteki kızarıklığı önlemeye yardımcı oluyor ve fondötene gerek kalmadan ultra onarıcı bakımı destekliyor.

Kaplan otu bitkisinin iyileştirici etkisine sahip olan ve zengin içeriklerle formüle edilen Sinoz Pure Cica Tiger Grass Ton Eşitleyici Kızarıklık Karşıtı Onarıcı Bakım Kremi uygulandıkça yeşilden ten rengine dönüşerek cildin doğal tonuyla uyumlu bir görünüm sağlıyor ve ultra onarıcı etkisiyle cilt bariyerini güçlendirerek yenilenmiş bir görünüm elde etmeye yardımcı oluyor.

Asya kökenli bitki olan Centella Asiatica’nın şifa hikayesinde; Bir araştırmacı, Asya’nın sulak bölgelerinde gezinirken birbirleriyle kavga eden kaplanların yaralandıklarında Centella Asiatica’ya yani bilinen adıyla Tiger Grass’a(Kaplan Otu) sürtündükleri ve yaralarının iyileştiğini gözlemlemiştir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir