Yves Rocher’in Yüzü Burcu Kara Oldu

Yves Rocher, Elixir Botanique 50 Faktör Koruyuculu Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi’ni, kampanya yüzü oyuncu Burcu Kara’nın da katıldığı özel bir davet ile tanıttı.

Kurulduğu günden bu yana Bitkisel Kozmetik Laboratuvar Uzmanlığı ile doğaya ve cilde saygılı ürünler geliştiren ve bitkisel güzelliği herkes ile buluşturan Dünyaca ünlü kozmetik markası Yves Rocher, Elixir Botanique 50 Faktör Koruyuculu Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi’ni, kampanya yüzü oyuncu Burcu Kara’nın da katıldığı özel bir davet ile tanıttı.

Keyifli davet, Yves Rocher Türkiye Genel Müdürü Elif Berker ve ürün marka yüzü Burcu Kara’nın ev sahipliğinde gerçekleşti. Davete basın ve cemiyet hayatından Sedef Avcı Kasabalı, Azra Akın Koru, Hande Subaşı, Akasya Asıltürkmen, İdil Fırat, Ceylan Çapa gibi isimler katıldı.


Yves Rocher Türkiye Genel Müdürü Elif Berker-Burcu Kara ve Yves Rocher Türkiye Pazarlama Direktörü Doruk Cenkci

Doğal bir yaşam tarzını hayatının her alanında uygulayan Burcu Kara’nın yer aldığı bu heyecan verici iş birliğinin ilk adımı olan reklam filmi  Türkiye’de bütün televizyon ve dijital platformlarda yayınlanmaya başlamıştı. Elixir Botanique 50 Faktör Koruyuculu Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi yakından keşfedildiği davet büyük ilgi gördü.

Bretanya’dan gelen iki patentli Okyanus yosunu ve Latin Çiçeği bitkileriyle geliştirilen, Yves Rocher Elixir Botanique Detoks Etkili 50 Faktör Koruyuculu Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi, içeriğindeki yüksek güneş koruması sayesinde, cilt yaşlanmasını hızlandıran, cildi yıpratan ve lekelere neden olan UVA/UVB ışınlarına karşı bir kalkan görevi görerek Yves Rocher Turkiye Ailesi cildinizi foto yaşlanmaya karşı korumaya söz veriyor!

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir