Kiko Milano’dan Dünya Ruj Günü kutlaması

İtalya’nın 1 numaralı makyaj markası Kiko Milano, “Dünya Ruj Günü”nü muhteşem fırsatlarla kutluyor!

Kiko Milano, çarpıcı kırmızılardan, canlı renklere; en doğal nude tonlarından, göz alıcı ışıltılara varan sınırsız seçeneğe sahip dudak ürünleri ile yıllardır makyaj severleri fethediyor. Farklı doku ve bitişlere sahip seçili Kiko Milano dudak ürünleri, 27 – 30 Temmuz tarihleri arasında Dünya Ruj Günü’ne özel yüzde 20 indirimle satışa sundu.

Kiko Milano’nun geniş dudak ürünleri yelpazesinde evrensel tonlar, üstün formülasyonlar ve modern dokular; Kiko Milano, hayranlarının yıllar içinde çok severek kullandığı, önerdikleri ve her fırsatta stokladıkları vazgeçilmez ürünlere dönüşüyor. İşte Unlimited Double Touch çift taraflı ruj da bu ikonik ürünlerden biri…

Makyaj severlerin 2012 yılından beri en sevdiği ruj seçilen Unlimited Double Touch, bulaşmayan ve 12 saate kadar dayanan yapısı ile sabahtan akşama kadar kusursuz bir görünüm vadediyor. Bir uçta zengin pigment diğer uçta ise parlaklık sağlayarak sınırsız renk seçeneği sunan çift taraflı ruj, temel renk ve parlaklığı birleştirerek dudaklara yoğun ve parlak bir görünüm veriyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir