Oriflame, Contemporary İstanbul’da

Contemporary İstanbul’a katılan ilk kozmetik markası Oriflame, bir kez daha inovasyon ve yaratıcılığın sınırlarını zorladı.

Giordani Gold Essenza Bloom Edp’nin Büyüleyici Dünyası’nı sanatseverlerle buluşturan Oriflame Türkiye, kozmetik dünyasındaki yaratıcılığın sınırlarını zorlayan enstelasyonla ilgili şunları söyledi:

Oriflame olarak sanatın ilham verme, büyüleme ve dönüştürme gücüne her zaman inandık. Bu nedenle, bu yılki Contemporary İstanbul etkinliğinde, son derece yetenekli sanatçı Damla Yalçın ile iş birliği yapma ve “Dilsiz Anılar” adlı bu çarpıcı sanat eseri aracılığıyla herkesi Giordani Gold Essenza Bloom EdP’nin büyüleyici dünyasına unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya davet ettik.

Dilsiz Anılar ile Oriflame’in ikonik Giordani Gold Essenza Blossom kokusu tam anlamıyla sürükleyici bir deneyim sundu. Koku, nesnelliğin sınırlarını aşarken, her birey için taşıdığı farklı etkileri ve kişisel anlamları ortaya çıkardı.

Öyle ki, “Dilsiz Anılar” koku, anılar ve sanatsal üretimin büyüleyici kesişimini araştırdı ve katılımcılar ile buluşturdu. Bu sürükleyici sanat eseri, kokuların gücünü zamanın dokusuyla ustaca iç içe geçirerek geçmiş deneyimlerimizin özünü ve önemini sorgulamaya olanak tanıdı. Kokular, yerlere duyulan özlemi uyandırma, kişisel hatıraları tetikleme ve hatta belirli duyguları uyandırma konusunda olağanüstü bir yeteneğe sahiptir.

Bu büyüleyici enstalasyonun kalbinde, gerçekten etkileşimli bir deneyim sağlamak için tasarlanmış Oriflame’in Giordani Gold Essenza Blossom kokusu yer aldı. Katılımcılar bu eşsiz parfümle karşılaştığında, kokuların her birey için nasıl farklı anlamlar ve etkiler taşıdığını keşfederek, kişisel bir keşif yolculuğuna çıktı. Oriflame ile iş birliği yapan dünyaca ünlü parfümörler tarafından tasarlanan Giordani Gold Essenza Blossom, katılımcıları içindeki farklı notalarla bağlantı kurmaya farklı anıları yeniden hatırlamasına olanak tanıdı.

Oriflame’in Contemporary İstanbul’daki varlığı, hem marka hem de tüm güzellik sektörü için tarihi bir kilometre taşını işaret ediyor. Yeniliklere imza atarak, mümkün olanın sınırlarını yeniden tanımlamaya devam ediyor, yenilik ve yaratıcılığa olan sarsılmaz bağlılığımızı sergiliyoruz. Ayrıca sanat dünyasının yükselen yıldızlarından Damla Yalçın ile yaptığımız bu iş birliği, Oriflame’in yaratıcılığı teşvik etme ve gelişmekte olan yetenekleri her daim desteklediğinin de bir göstergesi olmaya devam ediyor.

Unutmayın, Oriflame olarak biz güzelliğin sınır tanımadığına inanıyoruz. Sizi sanatın ve kokunun büyüleyici dünyasında keşfetmeye, kucaklamaya ve kaybolmaya davet ediyoruz. Kozmetik dünyasında devrim yaratmaya ve dünya çapında kadınları güçlendirmeye devam ederken, çığır açan daha fazla girişim ve ilham verici işbirlikleri için bizi takip etmeye devam edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir