12-19 Temmuz Haftası Burç Yorumları

10 Temmuz Yengeç Yeniayı bu hafta burçlarımızı nasıl etkiliyor Astrolog Filiz Özkol, yorumladı.

Sosyal hayatımız canlanıyor

Toplumsal hırslarımız ön plana çıkacak. Mantıklı ve akılcı yaklaştığımız konularda daha başarılı adımlar atacağız. Yapacağımız çalışmaları geliştirmek istiyor ve yeni projelere kendimizi hazır hissediyoruz. Sosyal hayatımızın daha hareketli olduğu bu dönemde eve kapanmak istemeyeceğiz.  Bazılarımız uzakta oturan yakınlarımızı ziyaret edecek. Partnerimizle kıskançlık problemleri yaşayabiliriz. Doğayla iç içe yaşamak isteyebiliriz.

KOÇ

Rakiplerinizden korkmuyorsunuz

Kendinize güveniyorsunuz. Bu hafta iş yaşamınızda yavaşlamalar olabilir. Ortaklıklar konusunda istenmeyen küçük tartışmalar ilişkilerin bozulmasına neden olacaktır. Finans konularında yeni kazanç peşinde olmanıza rağmen, size gelen tekliflere karşı temkinli olmalısınız. İş hayatınızda birçok rakiple karşı karşıya kalmanız sizi yıldırmayacak. Hedeflerinizi en iyi şekilde kullanabilme becerisini sahip olacaksınız. Ciddi ve sabırlı bir çalışma içine gireceksiniz.

BOĞA

Şans kapınız çalıyor

Maddi durumunuz iyi görülüyor. Bu hafta eski bir olay yeniden karşınıza çıkacak. Beklenmedik bir şans kapınızı çalabilir. Çalışmalarınızın karşılığı elinize para geçecek. Güven duygunuzu geliştirecek pozisyonlar sizi bekliyor. Performans gerektiren konularda daha dikkatli davranmanız gerekebilir. Haftaya biraz hızlı girmek isteyebilirsiniz. Geçmişe dayalı tecrübelerinizin doğruluğunun kanıtlanması sizi her konuda haklı çıkaracak. Düşüncelerinizde ısrarcı olacaksınız.

İKİZLER

Doğru yoldasınız

İş konusunda iletişime önem vermek zorunda kalacağınız bir hafta. Küçük yazışmalar ve seminerler sayesinde kendinizi göstereceksiniz. Bazılarınız kardeşlerle ve yakın bağ kuracakları kişilerle ortak çalışma düzeni içine girecekler ve karlı çıkacaklardır. Gecikmiş borç ve alacaklarınızı takip etmelisiniz. Yeni iş başlangıçları gelse de mevcut durumunuzu korumalısınız. Koşullarınızı doğru bir şekilde yönlendirmelisiniz. Bu hafta iş ve aşkı bir arada bulabilirsiniz.

YENGEÇ

Özgüveniniz yüksek

Yaşamın biraz da cesaret olduğunu anladığınız bu dönemde, özgüveninizin size sağladığı avantajları istediğiniz alanda kullanabileceksiniz. Özellikle sınırlarınızı aşan gücünüzün temposundan başınız dönebilir. Bazen iş hayatınızda kargaşaya neden olabilecek sözler ağzınızdan çıkmasına rağmen, anında yaptığınız müdahaleler sayesinde durumu kurtaracaksınız. Kendinize güveniyorsunuz. Bu hafta sosyalilişkiler, dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak. Enerjinizi doğru kullanmalısınız.

ASLAN

Akıllı ve temkinlisiniz

Uzun yollardan beklemediğiniz zamanda gelen ilginç haberler gününüzün hoş geçmesine neden olabilir. Yeni beklentiler biraz zaman alsa da şimdiden hazır olun ve bekleyin. Sıcak gelişmeler yakında  sizi bekliyor. Çevre şartlarınızı değiştirme yönünde olumlu keşiflerde bulanacaksınız. Algılama gücünüzün oldukça yüksek olduğu bir hafta yaşıyorsunuz.  İstekleriniz konusunda sabırlı ve öz verili davranmalısınız. Her konuda temkinli olmalısınız. Uyku düzeniniz önemli.

BAŞAK

Aşk ve iş bir arada

Bu hafta duygusal enerjinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Düşüncelerinizden ödün vermek istemediğiniz için baskıcı duygulardan nefret ettiğinizi çevrenize hissettireceksiniz. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacaktır. Maddi konuların size kazandıracağı avantajlar üzerinde durmalısınız. Parasal olaylarla kafanızın karışmasına rağmen, bu konuda ısrarcı olmak yerine beklemeyi tercih ediyorsunuz. İş yeri aşkları gündeme gelebilir.

TERAZİ:

Ruhsal gelişiminiz hızlanıyor

Çevrenize örnek olmayı başaracaksınız. Haftanın ilk günlerinde düşüncelerinizi sezgilerinizle birleştirerek, ideallerinizi gerçekleştirme yolunda adımlar atacaksınız. Karşı görüşteki insanlarla tartışmaktan çekinmeyecek ve tepkinizi göstereceksiniz. Verilen sözlerin olası yerine getirilmemesi konusunda oldukça titiz davranacaksınız. Şansınızı kendiniz yaratıyor gibi görünseniz de bir iyilik meleğinin sizi desteklediğini göreceksiniz. Ruhsal gelişiminiz önem kazanıyor.

AKREP

Disiplin çok önemli

Çalıştığınız kişilerin iş disiplini ve iş ahlakına önem veriyorsunuz ve bu konuda haklısınız. Bu hafta hızlı ve yüksek hedeflerin peşinde olacağınız işleri tercih ederken, iş birliği yapacağınız kişilerin performansı önemli olacak. Derin felsefi yaklaşımlar içinde çevrenizdeki kişilerle empati kuracaksınız. Sessiz, sakin bir şekilde fakat kesin yargılarla çalışırken, zor olan işleri başarabileceğinizi göstereceksiniz. Sosyal ilişkileriniz canlanıyor.

YAY

Dostlarınızla birliktesiniz

Görüşeceğiniz veya işbirliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Özellikle size finans kapısını aralayacak dostlukları arzulayacaksınız. Akıcı konuşmalarınızla, bulunacağınız ortamlarda sözcülükyapabilir ve hakkınızı aramanız gereken konularda ağırlığınızı koyabilirsiniz. Çalışkanlığınızı ve aktivitelerinizi çevreniz gönülden destekliyor. Düşüncelerinizde farklı titreşimleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

OĞLAK

Çalışmayı seviyorsunuz

Güce olan merakınız sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Bu hafta partnerinizle olumlu iletişim içinde olmanız sayesinde, aldığınız ortak kararları yaşama geçirme konusunda daha inatçı olacaksınız. Çevre koşullarını fazlasıyla zorlayacaksınız. Hafta içinde baskıcı davranmakla çok şey kaybedebilirsiniz. Kendinize güvenmeli ve bencilce abartılardan uzak kalmalısınız. İç dünyanızda her şeyi abartabilirsiniz. Küçük sorunların aniden büyüdüğünü görmek sizi bunaltabilir.

KOVA

Tarzınızı ortaya koyuyorsunuz

Farkında olmadan çevrenizi kırabileceğiniz bir hafta. Sizden beklenen sorumluluk duygusu içinde hareket ediyor ve yapılması zor olan işlerin yükünü alıyorsunuz. Siz başarıyı ve kazanmayı seviyorsunuz. Bu hafta değişik işler konusunda kendinizi yenilemek ve farklı konularda da yeteneklerinizi denemek istiyorsunuz. Aşkta kendi tarzınızı ortaya koymaktan yanasınız. Sosyal ilişkilerinizde sıcak gelişmeler sizi de sevindirecek. Sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz.

BALIK

Ön plana çıkıyorsunuz

Yakın dostlarınızın size destek vereceği yeni konular gündeme gelecektir. Bu hafta günlük yaşantınıza sığdırmak zorunda kalacağınız çok iş var. Sosyal hayatınızla ilgi bir takım aktiviteleri birlikte çalıştığınız kişilerle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın yerleşik düzeni sizin tarzınız olmayabilir. Değişkenlik göstermek için hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Meraklı yapınızı ön plana çıkarıyorsunuz. İş hayatınızla ilgili seyahatler gündemde olacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir