11 Ekim haftası burç yorumları

Bu hafta her şey yolunda gidiyor. Güzel gelişmeler yaşayacak burç sayısı çok fazla... Bakalım kimler şanslı grupta? Astrolog Filiz Özkol yazdı.

Enerjimizi dengelemeliyiz

Toplumda yanlış gelişen durumlarda tepkimizi ortaya koyacağımız bir hafta  olacak. İdealist ve kişisel düşündüğümüz için yanlış yorumlar ve eleştiriler de alabiliriz. Uzun süredir dargın olduğumuz dostlarımızı arayabiliriz ve köprüleri kendimiz atabiliriz. İçimizdeki enerjiyi dengeleme konusunda zorluklar yaşayabiliriz. Bazılarımız için spor yapmak bazılarınız için geç değil. Bu tür aktivitelere başlamanın tam zamanı.

KOÇ

Kendinizle dalga geçeceksiniz

Bu hafta küçük yollardan alacağınız haberler sizi mutlu ederken, küçük aksilikler sizi yıldırmasın. Sözleriniz yanlış anlaşılabilir. Hızlı hareket etmeniz gereken konularda yavaşlayan durumlar sizi üzebilir. Çevrenizdeki şakası ve komik insanlara kuracağınız bağlar sizi neşelendirecektir. Kendi düşünceleriniz doğrultusunda koşullarınızı yaratmaya çalışırken, bulunduğunuz ortamlarda ön planda olmak için çaba sarf edeceksiniz. Çevrenize karşı nazik olmalısınız.

BOĞA

Maddi beklentiler sizi yoruyor

Hayallerinizi ve çılgınlıklarınızı askıya almanız gerekmektedir. Yeni fırsatlar için beklemeli ve düşündüğünüz konu ne olursa olsun, denetimden geçirmeden uygulamaya geçmemelisiniz. Girdiğiniz topluluklarda güzel konuşmalarınızla ve kendinizden emin tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. İş yemekleri ve kariyerinizi destekleyici toplantılarda bulunacaksınız. Buralarda karşılaşacağınız kişilere dikkat etmelisiniz.  Bu hafta maddi beklentileriniz sizi yoruyor.

İKİZLER

Güven duygusuna ihtiyacınız var

Güvendiğiniz ve tanıdığınızı zannettiğiniz bir arkadaşınızdan zarar görebilirsiniz. Partnerinizin maddi gücü sizi birleştirecek bir unsur olmasına rağmen, tam tersi bir etkiyle aranızda sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Maddi hırsınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Hırsınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız.

YENGEÇ

Disiplininiz mükemmel

Çevrenizle ilişkileriniz genişliyor ve uzak ülkelerle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli bir devreye giriyorsunuz. Etrafınızın kalabalıklaşması sizi şaşırtmamalı ve iç disiplininizi bozmamalısınız. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. Önemli ve sizi mutlu edecek kişilerle tanışıyorsunuz. Siz zaten ilişkiler konusunda mükemmelsiniz. Hangi ortamda olursanız olun inanılmaz bir aşk enerjisini üzerinize çekiyorsunuz.

ASLAN

İç dünyanız karışıyor

İş hayatınızla ilgili ilginç bir haber alabilirsiniz ama diğer yandan iç dünyanız karışacak. Bazı şartlarda değişimler olacak. Sezgileriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz. İlgi alanlarınız farklılaşırken, birlikte çalıştığınız kişiler hakkında fikirleriniz değişebilir. Dostlarınızla ilgili farklı düşüncelere sahip olacaksınız. Maddi konularda istediğiniz desteği verecekler. İşinizin genişlemesi veya beklediğiniz tekliflerin gelmesiyle aklınız karışabilir. Her şeye rağmen başarılısınız.

BAŞAK

Maddi kaygıları bırakın

Dengenizin çok önemli olduğunu biliyor ve ilişkilerinizi, başarınızı destekleyecek yönde kullanmak istiyorsunuz. Olaylar karşısındaki duygusal yaklaşımlarınız günlük yaşantınızdaki küçük dengeleri bozmayacak şekilde gerçekleşiyor ve başarıyorsunuz da. Parasal konularda gelişmeler de istediğiniz yönde bir rota tutturuyor. Karamsar olmamaya çalışın. Çevrenizdeki olumsuz olaylara karşı takınacağınız tavırlar, bir sonraki adım için gereken enerjinizin seviyesini belirleyecek.

TERAZİ

Dengenizi koruyun

Akılcılığınızla cazibenizi birlikte kullanmaya başlayacaksınız. Kariyeriniz ve mesleki konular ön planda olurken, işinizle ilgili yoğun günler sizi bekliyor. Aynı düşünceye sahip kişilerle bir arada olmaya özen göstermelisiniz. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın. Hırslı yönlerinizin olumlu olmasının yanı sıra bulunduğunuz topluluklarda lider ve öncü olabilecek aktivitelerle ön planda olmak isteyeceksiniz. Para kazanma konusunda iyi  bir hafta.

AKREP

Derin konular düşünüyorsunuz

Bir türlü başlayamadığınız veya cesaret edemediğiniz, uzun süredir askıda bıraktığınız işlerinizi bir iş planı çerçevesi içinde pratiğe dökün. Adım adım detayları da göz ardı etmeden gerçekleştirmeye çalışın. Aile ilişkilerinizde yoğun bir duygusallık hakim olacak. Yaşamın gizini çözmek için derin felsefi araştırmalar içinde olacaksınız. Kendi olanaklarınız ve gücünüzle finans hareketini hızlandırırken, karşı tarafın şartlarına göre daha iyi durumda olacaksınız.  

YAY

Aşk ve cazibe sizde

Toplumsal olaylarda hayallerinizi ifade ederken, korkularınız yenmelisiniz. Pratik bir şekilde ele alacağınız konuları sonuçlandıracaksınız. Sizi eleştirebileceklerini sakın düşünmeyin. Çevrenizde farklı yapınızla ilgi göreceksiniz. Güçlü kişiliğinizle etrafınızdakilerin dikkatlerini üzerinizde toplayacaksınız. Güzelliğinizi ve cazibenizi kullanabileceğiniz bir hafta. Karşılıklı ilişkilerinizde flörtçü yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Sosyal yaşantınız birden canlanıyor.

OĞLAK

Herkesin gözü üzerinizde

Geçmişte kalan duyguların etkisinden kurtulmak zorundasınız. Aşk ve sosyal yaşantısına her zaman dikkat eden ve disiplinli olmasına özen gösteren siz, bu hafta sıra dışı davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Cesur tavırlar içinde olacaksınız. Bu dönemde sizi dizginlemek oldukça zor olacak. Kararlı bir şekilde savunduğunuz fikirlerinizden taviz vermeyeceksiniz. Kendi düşüncelerinizi karşı tarafa dikte edeceksiniz. Çevrenizi etkiniz altına almak size büyük bir mutluluk verecek.

KOVA

İkna yeteneğiniz mükemmel

İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir dönem. Çevrenizle iş birliği içinde olacaksınız. Bazı paslaşmalar sonucunda haftanın son günlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yaşama felsefi baktığınız için çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz. Enerjinizi ortaya çıkaracak işler yapmak isterken, egonuz da güçlenecek. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz. Bazı olaylar ani bir şekilde gelişerek sizi şaşırtacak.

BALIK

Sezgilerinize güvenmelisiniz

Bu dönem değişik arkadaş grupları içinde olacaksınız. Özellikle karşı cinsten dostlarınızın sayısı bir hayli artacak. Sanatsal faaliyetlere daha fazla önem verecek ve bazılarınız tanışacakları ilginç kişilerden aşk teklifleri alacaklar. Çevrenizdeki olayları lehinize kolayca çevireceksiniz. İnsanlara yardım etme duygunuz harekete geçerek, toplumda misyonu olan kuruluşlarda görev yapacak, radikal değişimleri göreceksiniz. İçsel sezgileriniz güçlü çalışmaya başlayacak.

*Foto: Jeena Paradies / Unsplash

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir