Urban Care’den güneş sonrası bakım

Yaz aylarında Urban Care, Monoi Oil & Ylang Ylang Vücut Bakım serisi ile güneş sonrası cildinize yenilik, tazelik ve ferahlık katın. Egzotik Monoi kokusuyla yazın enerjisini doyasıya yaşayın.

Güneşin etkisini hissettiğiniz her an sizi ferahlatan Urban Care Monoi Oil & Ylang Ylang Vücut Bakım serisiyle kendinizi tropik bir adada gibi hissedecek ve güneşin ışıltısını teninize taşıyacaksınız. Ferahlatıcı, nemlendirici, besleyici bir bakım sunan seri, cilde yumuşaklık, canlılık ve ışıltı katacak. Formülündeki özel bileşenler sayesinde cildinizin doğal parlaklığını ortaya çıkarırken, uzun süreli bir tazelik ve ferahlık hissi sunacak.

Vegan içerikli, paraben ve silikon içermeyen Urban Care Monoi Oil & Ylang Ylang Vücut Bakım Serisi, Watsons, Gratis, Eve, Rossmann, Cosmetica gibi kozmetik marketler, Trendyol, Hepsiburada gibi e-ticaret platformları ve seçkin parfümerilerde sizleri bekliyor.

URBAN CARE MONOI OIL & YLANG YLANG VÜCUT BAKIM SERİSİ;

  • URBAN Care Monoi Oil & Ylang Ylang Ferahlatıcı & Arındırıcı Duş Jeli

URBAN Care Monoi Oil & Ylang Ylang duş jeli, özel formülü ile cildini nazikçe temizliyor. Vücudun nem dengesini sağlamaya yardımcı olurken ferahlatıcı etkisiyle de cilde tazelik katıyor.

Fiyat: 126 TL

  • URBAN Care Monoi Oil & Ylang Ylang Vücut Peelingi

URBAN Care Monoi Oil & Ylang Ylang Vücut Peelingi, özel formülü ve yapısındaki kayısı çekirdekleriyle cildi ölü deriden arındırıyor ve pürüzsüzleştiriyor. Cildi temizledikten sonra gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki Monoi yağı sayesinde cildi besleyerek nemlendiriyor.

Fiyat: 164,10 TL

  • URBAN Care Monoi Oil & Ylang Ylang Ferahlatıcı Vücut Losyonu

URBAN Care Monoi Oil & Ylang Ylang Ferahlatıcı Vücut Losyonu, özel geliştirilmiş su bazlı jel yapısı ile cilt tarafından kolayca emiliyor. Uygulama sonrası ciltte yapışkan his bırakmıyor. Monoi yağı ve Hyaluronik asit içeren özel formülü sayesinde cildi besliyor ve nemlendiriyor. Losyon, cildin daha yumuşak ve pürüzsüz görünmesine olanak sağlıyor.

Fiyat: 164,10 TL

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir