Çok özel bir bakıma davetlisiniz

HyperFocal: 0

Önceki gün lansmanı yapılan, İsveç spa geleneğinden alan La Bruket, doğal içerikli ürünleriyle kalpleri feth ediyor.

2009 yılında Monica Kylen tarafından organik ve doğal içerikli ürün vizyonuyla kurulan marka, el, vücut ve dudak bakımlarıyla öne çıkıyor. Markanın kurucusu Monica Kylen, moda sektörü ve marka yönetimi alanlarında kariyerini inşa etmiş ancak ilerleyen yıllarda seramik çalışmalarına merak sarmış. Seramiğe olan ilgisi sırasında cildinin kuruduğunu ve yıprandığını fark etmiş. Bunun üzerine doğal ve organik içerikli bir cilt bakım markası yaratma arzusu ile La Bruket’i hayata geçirmiş. İlk etapta sıvı sabun ve banyo ürünleriyle tüketiciyle buluşan marka kısa süre içerisinde ürün çeşitliğini geliştirerek geniş ürün yelpazesiyle tüm dünyada yer almış. Ve şimdi Türkiye’de Beymen’lerde satışta. 

La Bruket’in ilham kaynağını modern ve geleneksel yaşamın harmanlanışı oluşturuyor. İsveç’in batısında Varberg’de kurulan La Bruket markası, aslında 200 yıllık İsveç spa geleneğiyle doğal yaşamdan ilhamını alıyor. Tüm ürünler İsveç’te yüksek kalitede içerikler kullanılarak hazırlanıyor. La Bruket, doğal ve organik içerikli ürünleri ile doğaya ve sağlıklı yaşama duyduğu saygıyı yansıtıyor. Şişesinden, içerdiği kokuya kadar her bir bileşeni özenle seçiliyor. Ürünlerin şişeleri doğal içeriği gün ışından koruması amacıyla kahverengi şişelerde sunuluyor.

YEDİ TEMEL ÜRÜN İLE CİLT BAKIMININ VAZGEÇİLMEZİ

Merkezinde biyoteknoloji, sürdürülebilirlik ve tasarım olan L:A BRUKET’in yeni yüz serisi New Face Care Collection düzenli kullanımda sağlıklı ve dengeli bir cilt sağlıyor. Cildin hücresel mekanizmalarını iyileştirmek için doğal ve organik bileşenlerle formüle edilmiş L:A Bruket New Face Care Collection, cildin nem ihtiyacını karşılıyor. New Face Care Collection cildi derinlemesine temizlerken sıkılaştırıyor.

276 Essential Cleansing Oil 

276 Essential Cleansing Oil, temiz, yatışmış ve yenilenmiş bir cilt için makyaj kalıntılarını anında çözüyor ve cilt bariyerine saygı duyarak fazla sebumu gideriyor. İçeriğindeki ayçiçeği, tatlı badem ve avokado yağları yüz, göz ve dudaklardaki makyajı nazikçe ve etkili bir şekilde temizlerken, hint yağı cildi canlandırıyor ve kirpikleri güçlendiriyor.

277 Mild Cleansing Gel

Normal ve yağlı ciltler için üretilen 277 Mild Cleansing Gel, cildi derinlemesine temizliyor, Gözenekleri sıkılaştırıyor, cilt dokusunu arındırıyor ve nem bariyerini korurken sebum üretimini düzenlemeye yardımcı oluyor. 277 Mild Cleansing Gel, içeriğindeki beyaz söğüt ile  kabuğu antioksidan görevi görürken, huş ağacı şekerleri ile cildi derinlemesine nemlendiriyor.

278 Hydra-Firming Sea Mist 

Tüm cilt tiplerine uygun olan 278 Hydra-Firming Sea Mist, eşit, sıkı ve aydınlık bir cilt görünümüne ihtiyaç duyanlar için tasarlandı. İsveç’in batı kıyısını kaplayan yabani güllerden ve kayalardan seken deniz serpintilerinden ilham alan 278 Hydra-Firming Sea Mist, benzersiz Algica® teknolojisi ile ciltteki kirliliği önleyerek ciltte adeta bir kalkan görevi görüyor.

279 Replenishing Serum 

İsveç kıyılarından ve ormanlarından ilham alan 279 Replenishing Serum, antioksidan kalkan görevi görürken cildin yenilenmesini sağlıyor. Yenileyici serum içeriğindeki yeşil alg (ulva latuca) özü sayesinde cildi sıkılaştırıyor ve yüz konturunun elastikiyetini artırıyor.

280 Revitalising Eye Cream 

Hassas ciltler için uygun olan 280 Revitalising Eye Cream, içeriğindeki mercan kırmızısı algler ile göz altındaki koyu halkaları, ince çizgileri ve şişlikleri azaltmaya yardımcı oluyor. Canlandırıcı göz kremi, kadifemsi ve ferahlatıcı yapısıyla gözleri rahatlatıyor. Formülündeki İskandinav pamuğu özü ile cildi yaşlanma karşıtı özelliği de bulunuyor.

281 Protective Fluid 

281 Protective Fluid, ciltteki fazla sebumu emerek dış etkenlerin neden olduğu hasarı gideriyor. Kolay kullanımı, hızlı emilen yapısı ve derinlemesine nemlendirme sağlayan özelliği ile  kadınların yanı sıra sakallı erkeklerin de vazgeçilmezi oluyor. Benzersiz Algica® teknolojisi sayesinde ciltteki fazla sebumu emerken, cildi derinlemesine nemlendiriyor.

282 Regenerating Cream 

Normal ve kuru ciltleri derinlemesine besleyen 282 Regenerating Cream, cildi dış etkenlerden korurken; kızarıklığı, kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltan yenileyici bir krem olma özelliği taşıyor. 282 Regenerating Cream ciltte yağlı bir his bırakmadan ipeksi bir bitiş sağlıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir