Note Cosmetique’den iki yeni ürün

Kozmetik sektörünün öncü markası Note Cosmetique, ürün gamına Collagen Concealer ve Hydrating Serum Fondöten olmak üzere iki yeni ürün ekledi. 

Yüzümüz bizim için çok önemli. Kusursuz bir makyaj için kullandığımız malzemeleri özenle seçmemiz ve cilt tonumuza uygun ürünü bulmamız gerekiyor. Note Cosmetique’ nin en yeni hyaluronik asit içeren fondöten serisi ile cildinize  Marka yeni ürünlerinin lansmanını  14 Ekim Cuma günü Bebeköy Momo’da düzenlenen görkemli bir davetle gerçekleştirdi. 

Markanın Pazarlama Müdürü Şebnem Diramca ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok ünlü isim katıldı. 

Davete katılan isimler arasında  Arzu Yalnız – Eylem Öner – Merve Taşkın – Cansu Efe – Gediz Sivri gibi bir çok davetli  yer aldı.

GÖZ ALTINIZDAKİ KUSURLARI EN AZA İNDİREN CONCEALER…

 Makyajımızın can alıcı noktası gözler, göz makyajının olmazsa olmazı ise göz altı kapatıcıları. Note Cosmetique’nin yeni ürünü Collagen Concealer, ciltteki kusurları en aza indirmeyi, göz altlarını aydınlatmayı vaat eden yumuşak kremsi bir formüle sahip.  Collagen Göz altı kapatıcısı, biyomimetik bir kolajen olan COLinus ile formüle edilmiştir. Bu kırışıklık önleyici ve cilt gençleştirme maddesi, cildi dolgunlaştırır, ince çizgileri ve kırışıklıkları daha az fark edilir hale getirir. Aynı zamanda cilde ışıltılı bir görünüm kazandırırken cildin elastikiyetini ve nemini artırmaya da yardımcı olur.

Note Collagen Concealer: 124.90 TL

 MÜKEMMEL BİR CİLT VE GÜN BOYU KALICI GÜZELLİK İÇİN HYDRATING SERUM FONDÖTEN

Yüzümüz bizim için çok önemli. Kusursuz bir makyaj için kullandığımız malzemeleri özenle seçmemiz ve cilt tonumuza uygun ürünü bulmamız gerekiyor. Note Cosmetique’ nin en yeni hyaluronik asit içeren fondöten serisi ile cildinize hem makyaj yapacak hem de cildinizi besleyeceksiniz! Note Hydrating Serum Hyaluronik Asit Fondöten, cildi pürüzsüzleştirir, esnek yapısı sayesinde cildin nem tutmasını önemli ölçüde iyileştirir. Hydrating Serum Fondöten, maske benzeri bir etki vermeden cildi anında renk tonunu eşitleyen kusursuz satensi bir bitiş ile tam kapatıcılık sunar. Gelişmiş Nem Kompleksi ve Hyaluronik Asit formülünden oluşan formülü cildi nemlendirmeye, pürüzsüzleştirmeye ve yumuşatmaya, su kaybını önlemeye ve hücresel yenilenmeyi artırmaya da yardımcı olur. 

Note Hydrating Serum Fondöten: 139.90 TL

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir