Abartısız Minimalizm

Calvin Klein'den ünlü tasarımcı Heron Preston imzalı evrensel ve sıra dışı yeni bir koleksiyon. Organik bir yaklaşımın benimsendiği kampanyanın fotoğraflarında ünlü fotoğrafçı Renel Medrano'nun imzası var.

Calvin Klein’in, ünlü tasarımcı Heron Preston imzalı yeni kapsül koleksiyonu “The Heron Preston for Calvin Klein” abartısızlığı minimalizme dönüştüren tasarımları ile 2021 yazında yalın silüetlerde kendini gösteriyor.

Genç, özgür ve zamansız tarzı seçenlerin markası Calvin Klein’in marka DNA’sı ile dünyaca ünlü tasarımcı Heron Preston’ın ayrıntılarda gizlemeyi başardığı abartısızlığı minimalizme dönüştüren stilinin sinerjisi ile hayat bulan “The Heron Preston for Calvin Klein” kapsül koleksiyonu, sıra dışı ve evrensel bir dünya sunuyor.

Heron Preston’ın modern düşünce tarzı, tasarım ve sürdürülebilirliğe olan yaklaşımıyla, Calvin Klein kültürü, deneyimi ve marka geçmişinin yaratıcı ortaklığından doğan koleksiyon gerekli olan ancak sıradan olmayan tasarımlardan oluşuyor. The Heron Preston for Calvin Klein’de yer alan her tarzla özdeşleştirilebilen, cinsiyet yerine kendini ifade etmeyi seçen üniseks tasarımlar hem Calvin Klein marka ruhundan hem de Preston’un tasarıma olan kişisel yaklaşımından izler taşıyor. Calvin Klein’e ait temel gereksinimleri öne çıkaran ve marka tarihini modern bir bakış açısıyla yorumlayan koleksiyonda bilindik tasarımlar, alışılmadık formlarda kendini gösteriyor.

“The Heron Preston for Calvin Klein” koleksiyonunun klasikten vazgeçemeyenler için siyah, beyazın yanı sıra tebeşir beyazı, uçuk mavi, turuncu ve gri eflatun gibi yazlık renkler ile  toprak, taş ve yeşil tonlara uzanan geniş bir renk paleti  bulunuyor.  Klasik denim siluetler, beyaz tişörtler ve ikonik monogram iç çamaşırlar koleksiyonun temel parçalarını oluştururken, sweatshirtten çantaya, sezonun trendi bralardan formları etkileyici ayakkabılara pek çok farklı tasarımla kendini sınırsızca ifade etme özgürlüğü tanıyor.

Calvin Klein ve Heron Preston’ın ortak sürdürülebilirlik vizyonunu yansıtan koleksiyonda, plastik içermeyen ambalaj ile su tasarrufu için işlenmemiş denim kullanımının yanı sıra ağırlıklı geri dönüştürülmüş ve organik pamuk tasarımlar dikkat çekiyor.

Koleksiyon ünlü fotoğrafçı Renell Medrano imzalı kampanyası ile Calvin Klein’ın dünya çapında bilinen estetiğinin özündeki saf ve genç ruhu onurlandırıyor. Organik bir yaklaşımın benimsendiği kampanyada; Preston’a ilham veren yakın çevresindeki pek çok ünlü yıldız yer alıyor. Calvin Klein’in daima desteklediği dünyaca ünlü efsane isimlerle, yıldızı yeni parlayan genç yetenekler koleksiyonun kampanya çekimlerinde göz alıcı cazibeleriyle ışıldıyor. Estetik ve kültürel tavrıyla efsaneleşmiş Nas, Kaia Gerber, Ashley Graham, Lil Uzi Vert ve Stevie Williams gibi ikonlardan, Jordan Alexander, Joe Holder, Pedro Cavaliere ve Sabrina Fuentes gibi yeni yıldızı parlayan yeteneklerle yeni yüzleri arama geleneği sürdürülüyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir