22 Kasım Haftası Burç Yorumları

İnce detaylardan geçiyoruz

Güneş enerjimizi yükseltiyor. Maddi konular ön plan çıkıyor. Sonuçlanmayan hukuksal sorunlarımız artı veya eksi bir şekilde bitecektir. Kişisel isteklerimiz ve egolarımıza zıt bazı konular bizi rahatsız etse de önleyemediğimiz bir şekilde bu ortamın içinde bulanacağız. Dostlarımızla daha fazla birlikte olmak isteyeceğiz. Birçok yardım kuruluşlarında değişik misyonlarda çalışacağız ve onların aktivitelerine katılacağız.

KOÇ

Huzur arıyorsunuz

Bu hafta aşkta geri planda kalmak istemiyorsunuz. Özellikle, sıkı dostluklar ve özel arkadaşlıklar için ilginç bir dönem. Bazılarınız bol seyahat edeceğiniz için karşılarına birçok fırsat çıkacak. İşte cesurca kararlar vermenizin tam zamanı. Koşulları kolayca kendi lehinize çevireceksiniz. İletişim konusunda yaptığınız akıllıca bağlantılar gerekli kişilere ulaşacak ve sonuçlardan çevreniz kadar siz de memnun kalacaksınız. Huzur ve tatmin duyabileceğiniz bir hafta.

BOĞA

Yaşamınız yeniden kurgulanıyor

Aşk yaşantınızda renkli günler sizi bekliyor. Özellikle iş yaptığınız kişilerin birine platonik duygular hissettiğiniz halde bunu belli etmek istemeyebilirsiniz. Bu dönemde duygusal isteklerinizi gizlemeniz de mümkün. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda güzel bir uyum içine gireceksiniz. Yaşamda hiçbir şey garanti değildir. Bu yüzden hayatınızda olumlu olacak olayların kurgusu biraz da size bağlıdır, unutmayın! Bu hafta başlatacağınız seyahatler önemli.

İKİZLER

Duygular çok önemli

Bu hafta öncelikle duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Bu macera duygusunun istenemeyen sonuçlarına katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Birçoğunuzun anılarında kalacak güzel, kısa süren aşklar da gündeme gelecektir. Aşkta para değil de duygusallık ve bağlılığın öneminiz kavrayacaksınız. Karşılaştığınız kişilerin yüreği sizin için önemli olacak. Bazılarınız ise karşılıksız duygular içinde olacak. Sevdiğiniz kişiyi uzaktan düşünmek bile size yetecek. Kariyeriniz çok önemli.

YENGEÇ

Değer kavramlarınız öne çıkıyor

Bu hafta değer kavramlarınız önemli ve bu nedenle kararsız kişileri sevmiyorsunuz. Takıntılı ve platonik bir aşka da hazır olun. Siz popüler ilişkileri tercih ediyorsunuz. Dostluklarınızın pekişeceği fakat aynı zamandaarkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir hafta olacak. Bu noktaya kariyer gezegeninizin yeni durumu sayesinde kavuşacaksınız. Büyük sektörel anlaşmalara imza atabilirsiniz. İşte birçok proje ayağınıza gelecek ama ailenizle ilgili görevlerinizi tam bir teslimiyetle yerine getirmeniz gerekiyor.

ASLAN

Maddi fırsatlar ayağınıza geliyor

Bu hafta aşkta sezgileriniz ön plana çıkacak. Kişisel dengenizi, algılama gücünüzle birleştireceksiniz. Başkalarının düşüncelerinden çok kendi hissettikleriniz önem kazanacak. Partnerinizin enerjisinden destek alacaksınız. Bu hafta iş ve eğlenceyi bir arada yaşayacaksınız. Çok çalışacak, çok eğleneceksiniz. Kazançlı bir hafta olacak. Maddi fırsatlar ayağınıza gelecek ve çok para kazanacaksınız. Ortak çalışmalar daha da önemli olacak. Tanışacağınız kişileri biraz incelemenizde fayda var.

BAŞAK

İlişkilerinizi sorgulayın

Yakın aile bağları içinde bulunduğunuz kişilerin ilişkileri ile ilgili sorunlar sizi biraz uğraştıracak. Bazı Koçlar ilk kez karşılaşacakları insanlarla olan iletişimlerinde dikkatli olmalı. Gruplaşmaya ihtiyacınız var. Dostlarınızın duygusal desteğinin artılarını hissedeceksiniz. Olayları kendi tarzınıza göre yorumladığınız için bazı yanlışlıklar yapabilirsiniz. Yönlendirmeye karşı olmanıza rağmendenemelisiniz. Değer yargılarınızı gözden geçirip kendinizi yeniden yapılandıracaksınız.

TERAZİ

Duygularınız yön değiştiriyor

Bu dönem  olayların üstesinden gelebilme mücadelesi vereceksiniz. Yaşantınızda hızlı gelişen olaylara karşı hedeflerinizde sapmalar görülebilir. Olaylara yaklaşım tarzınızda farklı bir renk var. Kendinize yatırım yapmak isteyecek ve bazı konularda hassas davranacaksınız. Birden fazla değişik teklif karşısında bocalamanız mümkün. Kardeşlerle aranızda güçlü bağların oluşmasını sağlayacak ilişkiler gündeme gelecek. Kendiniz ile ilgili yetersiz gördüğünüz konularda disiplinli olmak zorundasınız.

AKREP

Yanılgılar söz konusu

Hafta boyunca duygularınıza rağmen, mantığın gerektirdiği kurallar çerçevesinde davranacak ve ilişkilerinize saygın bir mesafe koyacaksınız. Yine gizemli düşünceleriniz önem kazanacak. Ve bir takım yanılgılar söz konusu. Siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun, ilişiklerinizde istemediğiniz durumlar ortaya çıkacak. Yeni fikirlerinizi hayata geçirmek için her türlü olanağa sahip olacaksınız. Bu hafta kişisel enerjinizi evinize ayıracaksınız. Kariyer ve aile yaşamınızı dengelemek zorundasınız.

YAY

Özgür olmak istiyorsunuz

Eğlence hayatına daha fazla önem verdiğiniz bir hafta. Özgürlük duygusu içinde hareket edeceğiniz için çevrenizde ilgi odağı haline geleceksiniz. Yaratıcılığınızı ve enerjinizi istediğiniz koşulların oluşturulmasında kullanacaksınız ve bu dönemi takip eden günlerde ilişkilerinize canlılık gelecek. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir hafta  içindesiniz. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişim yapabilirsiniz. Yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız.

OĞLAK

Aşk enerjiniz yükseliyor

Aşk enerjiniz yükseliyor. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir hafta geçireceksiniz. İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz. Hafta boyunca entelektüel çalışmalar içine gireceksiniz. Deneyimler ve testlerden geçiyorsunuz. Toplumsal olaylarda, ikna kabiliyetiniz artıyor. Yakınlarınızla kuracağınız sevgi bağları önemli olacak. Karşınızdaki kişiye güvenme konusunda tereddütleriniz var.

KOVA

Kendinize güveniyorsunuz

Bu hafta sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı arkadaşlarınız arasında farklı yönleriniz dikkat çekecek. Sürekli değişim içinde hareketli bir yaşamı tercih edeceksiniz. Duygularınızı karşı tarafa yansıtmanın yollarını başaracaksınız. Bu dönemde yapmanız gereken tek şey, eski dostlarla bir araya gelmek ve anılarınızı tazelemek. Saygınlık ve kişisel güvenliğiniz çok önemli olacak. Gizemli olmanın keyfini çıkaracaksınız. Kendinize güvenmeyi seviyorsunuz.

BALIK

Fırsat dolu bir dönem

Aşkta bu hafta yine duygusal olacaksınız. Aşk hayatınızda hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız. Tutkularınızı ve yeni fikirlerinizi hayata geçirmek için her türlü olanağa sahip olacaksınız. Varlıklı kişiler ilginizi çekecek. Girdiğiniz topluluklarda cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz. Gündemde olan konularla ilgili birleştirici konuşmalar yapacağınız yerlerde bulunabilirsiniz. Orada birçok iş fırsatı da yakalayacaksınız..

*Foto: Tavin Dotson / Unsplash

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir