Yeşil ve Mavinin kusursuz birlikteliği

Özel tasarımlardan oluşan sofra grubu ürünleri tasarlayan Fern&Co. İngiltere’nin meşhur bahçelerinden ilham alarak tasarladığı Victorian Garden ve Georgian Garden Collection ile sofralara huzur ve estetik katıyor. 

Yemyeşil İngiliz bahçelerinin huzur ve keyfini sofralara taşıyan Victorian Garden Collection, yeşilin tüm tonlarının sakinliğini yansıtıyor. Fern&Co. koleksiyona ait tabak, kase, servis ürünleri, fincan ve tepsilerle hem özgün hem de etkileyici sofralar kurulmasını sağlıyor. 

Fern&Co. Georgian Garden Collection ile zamanı durduruyor. Suluboya tekniğiyle tasarlanan koleksiyon, ağaçlarla gökyüzünü buluşturan mavinin huzurunu evlere taşıyor.  Servis, tatlı, aperatif, sunum tabağı ile kase, 2’li Türk kahvesi ve 2’li çay fincan setinden oluşan porselen koleksiyona ait tasarımlar hem bulaşık makinesi hem de mikrodalga fırında kullanılabiliyor. 

San Francisco şehrinde bulunan Muir Woods doğa anıtının muhteşem bitkilerinden ilham alınarak yaratılan Fern&Co. koleksiyonlarına ait çağdaş desenler, sanatçılar tarafından resmedilerek limitli adette üretiliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir