15 Kasım Haftası Burç Yorumları

Çok önemli bir haftaya giriyoruz. 19 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması kaderimizi yeniden yazacak.

Kaderimiz değişiyor

19 Kasım’da Ay tutulması Boğa burcunda gerçekleşecek. Eski ve geçmişte yaşanan birçok olayı bir film gibi düşünerek, artık eski duyguların geride kaldığını anlamaya başlayacağız. Tutulma ile birlikte yeni düşüncelerin paralelinde bizi destekleyen olaylar ufkumuzu genişletecek. Yaratıcılığımızı çok iyi kullanacağımız ortamlarda bulunacağız. Ev almak istiyorsak, bu dönemin avantajları doğru bir şekilde kullanmalıyız. Maddi konular şekil değiştiriyor.

KOÇ

Finans evinizde sürprizler var

19 Kasım’da Ay tutulması finans evinizde gerçekleşiyor.  Maddi konularla ilgili düşüncelerinizde abartıya kaçmamalısınız. Duygusal güvene ihtiyacınız olduğu bir dönem içindesiniz. Fakat sıra dışı olayların sizi rahatsız etmesine izin vermemeli ve olayların dışında kalmayı başarmalısınız. Finans konularında yapacağınız araştırmaların size sağlayacağı özel durumlar mevcut. İçinizde biriken enerjiyi bir yerlere kanalize etmek zorundasınız. Aşırı uçlarda davranışlar gösterebilirsiniz.

BOĞA

Kendinizi baştan yaratıyorsunuz

Ay Tutulması sizin kişisel ve fiziksel evinizde gerçekleşiyor. Kendi gücünüzü çevrenize ispat etmek isteyeceksiniz. Değişimlerin meydana getirdiği çatışmalardan oluşan bir yaşam tarzınız gündeme geliyor. Fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunuyor, kimseye şans vermiyorsunuz. Öfkenizi de çekinmeden dışarı yansıtmaktan yanasınız. Yaşamı kendi yöntemlerinize göre sorguluyor, olayları içinizde saklamaktan hoşlanmıyorsunuz. Hassas anlar yaşayabileceğiniz günlerdesiniz.

İKİZLER

Özlem duyduklarınıza kavuşuyorsunuz

Ay Tutulması ruhsal evinizde gerçekleşiyor. Sezgilerinizi doğru kullanacağınız bir dönem. Maddesel kaygılarınızı yenmek istiyorsanız, bütçenizi yeniden gözden geçirin ve unutulmuş gelirlerinizi hesaplayın. Kazançlarınızı arttıracak yeni bir performans hazırlığı içindesiniz. Özlediğiniz çalışma alanlarına kavuşmak için yeterli nedenleriniz var. Sabırsız fakat, kendinize güvenen tavırlarınızla, başarıyı kucaklayacaksınız. Yeni ve radikal düşünceler içindesiniz.

YENGEÇ

Yeni iş teklifleri var

Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için, Ay Tutulması sayesinde çevrenizden gelecek iş tekliflerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Seçici davranıyor veyeniliklere karşı direnç gösteriyorsunuz. Bazı alışkanlıklarınızı aşmanın kolay olmadığının farkındasınız. Üstün nitelikli kişilerden alacağınız destek sizin için çok önemli ve çalışmalarınızı olumlu bir şekilde etkiliyor. Bağlantılarınız doğru ilerliyor.

ASLAN

Mesleğinizde zirveyi zorluyorsunuz

Ay Tutulması kariyer evinizde gerçekleşiyor. Mesleğinize  katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız, bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Mesleki başarınızı perçinleyici konumlar içindesiniz. Yüksek hedefleriniz var. Planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek gücünüzün farkındasınız. Birlikte iş yaptığınız kişiler önemli olacak. Yeni ortaklıklar gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça, başarılı işler ayağınıza gelecek.

BAŞAK

Sezgileriniz artıyor

19 Kasım’da Ay Tutulması ruhsal ve yolculuklar evinizde gerçekleşecek. Beklediğiniz haberler olumlu bir şekilde size ulaşıyor. Ruhsal gelişiminiz için duygusal konulara gereksiniminiz var. Akıllı kişilerle yapacağınız fikir alışverişinden karlı çıkacağınızdan, sezgileriniz sizi yanıltmayacak. Tanışacağınız kişilerin fikirlerinden etkilenmeniz mümkün. Gizli olaylardan uzak kalmak siziolumlu kılacaktır. Gelişiminiz için birçok fırsat çıkacaktır. Aklınızı doğru kullanıyorsunuz.

TERAZİ

Değişim ve dönüşüm zamanı

Ay Tutulması karşıt finans evinizde gerçekleşecek. Duygularınızın kafanızı karıştırmasına izin vermemeli ve bazı olayları içinizden yargılamalısınız. Bu hafta tüm enerjinizi maddesel konularınıza ayıracaksınız. Başlatacağınız işlerin planlarını şimdiden yapmaya başladınız bile. Kişiliğinizi güçlendirecek ve egonuzu ortaya çıkaracak işler peşindesiniz. Her kafadan bir ses çıkabilir ve sizi yönlendirmeye kalkabilirler. Planlarınızı gizli yapmalısınız. Değişime hazırsınız.

AKREP

İlişki ayrılıkları gündemde

Ay tutulması karşıt ilişkiler evinizde gerçekleşiyor. Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler.  Kendinizi ve mesleki olaylarınızı sorgularken; biraz da geçmiş hayallerinizi yeniden irdeleyecek, karşınıza çıkan ve gözünüzden kaçan fırsatları tekrar değerlendireceksiniz. Mesleğinizi yapmanıza engel olan şartları yeniden gözden geçireceksiniz. Kişisel yeteneklerinizin fark edilmesi ve ön plana çıkabilmeniz için geçmiş imkanlarınız tekrar gündeme gelecektir.

YAY

Çevrenizi yeniliyorsunuz

Ay Tutulması sağlık ve ruhsal evinizde gerçekleşiyor. Hedefleriniz yüksek fakat egonuzu doğru kullanmalısınız. Şimdiye kadar açığa vurmadığınız düşüncelerinizi, birlikte iş yaptığınız kişileri uzaklaştırma pahasına ifade etmeye başlayabilirsiniz. Kendi düşünceleriniz doğrultusunda koşullarınızı yaratmaya çalışırken, bulunduğunuz ortamlarda ön planda olma gayreti içinde olacaksınız. Çevrenize karşı nazik olmalısınız. Sağlığınıza daha fazla  önem verin.

OĞLAK

Aşk hayatınızda sürprizler var

Ay Tutulması aşk ve sosyal evinizde oluyor. İlginç karşılaşmalara hazır olun. Gireceğiniz ortamlarda ani gelişen olaylar olacak. Sosyal ilişkilerinizin temellerini sağlam bir şekilde kurmalısınız. Sosyal hayatınızın yoğun olmasından dolayı karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkileneceksiniz. İleri yaşlarda olanlar, evlilik konusunda önemli bir fırsat yakalayabilirler. Bulunduğunuz alanlarda ön plana çıkacaksınız. Çevrenizdekilere sevgiyle yaklaşıyor olmanız, sizi farklı kılabilir.

KOVA

Aileniz testten geçiyor

Ay tutulması aile ve yuva evinizde gerçekleşiyor. Ailevi konularda duygusal hareket ettiğinizi siz de fark ediyor fakat önleyemediğiniz hisleriniz yüzünden, öfkeli ve hatalıdavranıyorsunuz. Evinizle ilgili olumlu planlarınızı yaşama geçirmek için önemli günlerdesiniz. Yuvanızı ilgilendiren maddesel konularda temkinli davranacaksınız. Sizinle aynı fikirde olmayanların sizi eleştirmesine izin vermediğiniz sürece problem olmayacağını bilmelisiniz. Deneyimlerinize güvenmelisiniz.

BALIK

İletişiminiz güçleniyor

Ay tutulması yakın ilişkilerinizi etkileyecek. İlişkileriniz sağlamlaştırırken, yakın kan bağı olduğunuz kişilerle ilgili ihmal ettiğiniz konularda size sorun yaratıyor. Bu dönemde deneyimlerinizden yararlanacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda lider özelliğiniz ön planda olacak. İş yapacağınız ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal bağlarınız güçlenebilir. Dostlarınız ve yakın çevrenizi testten geçirirken, gerçek dostlarınızla birlikte olmayı yeğleyeceksiniz.

*Foto: Benjamin Trösch /Unsplash

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir