Sofia Richie’den iki yıllık anlaşma

Tommy Hilfiger’ın yeni kadın giyim elçisi 2025 sonuna kadar Sofia Richie Grainge olacak.

Global stil ikonu Sofia Richie Grainge, Tommy Hilfiger Kadın Giyim markasıyla iki yıllık uzun vadeli bir işbirliğine imza attı.  Moda tutkusu ve şık tarzıyla bir kuşağa ilham veren Sofia Richie Grainge, 2024 Yaz sezonundan itibaren markanın erişilebilir lüks zevkini katacak.

“Tommy, klasik Amerikan ‘cool’ tarzının manevi babası,” diyen Sofia Richie Grainge şöyle devam etti. “Zahmetsiz stiller ve zamansız bir gardırop için mükemmel bir marka. Markayla birlikte çalışacağım için heyecanlıyım.”

Tommy Hilfiger da iş birli hakkında şu yorumda bulundu: “Sofia, günümüzde modayı etkilemenin anlamını yeniden şekillendiren ikonlardan biri. İlham olma konusunda müthiş bir yeteneği var. Kusursuz bir stili özgüven ve özgünlükle sergiliyor. Sofia  zahmetsiz ‘cool’ tarzını bu yaz başlayıp 2025’in sonuna kadın giyim koleksiyonumuza katkıda bulunacağı için çok mutluyum.”

Sofia Richie Grainge, bir dizi mevsim geçiş hikayesinde, çeşitli kampanyalarda ve iş birliklerinde yer alacak. Çağdaş ikon, şık kadın giyim stillerinden kişisel tercihleriyle Tommy Hilfiger Yaz 2024 koleksiyonundan bir seçki derleyecek. Sofia Richie Grainge, önümüzdeki sezonlarda markanın Yaz ve Yılbaşı 2024 kampanyalarında Hilfiger’ın yüzü olarak rol alacak. Ayrıca İlkbahar 2025 sezonu için Tommy Hilfiger ile ortak koleksiyonlar tasarlayacak.

Tommy Hilfiger uzun yıllardır ilham veren pop kültür ikonlarıyla çalışıyor. Sofia Richie Grainge şimdi markayla koleksiyonlar tasarlayan ve  iş birlikleriyle gelenekleri bozan kreatif öncüler listesine katılıyor. Marka şimdiye dek Lewis Hamilton, Gigi Hadid ve Zendaya gibi isimlerle çalıştı.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir